Menu

User

Login:
Password:
 
Password forgotten?

Nyelv

Events

Name of eventLocationDateAction(s)
Nógrád Grand Prix NightBalassagyarmat27 April 2018 (Fri)  
Nógrád Grad Prix Balassagyarmat28-30 April 2018 (Sat-Mon)  
Nógrád Grand Prix RelayBalassagyarmat29 April 2018 (Sun)   
Mecsek CupPécs, Middle-Mecsek, Fehér-kúti chalet5-6 May 2018 (Sat-Sun)   
Szélrózsa Éjszakai Kupa és Budapest Éjszakai BajnokságKárolytáró11 May 2018 (Fri)   
Csongrád- és Bács-Kiskun megyei nyílt Diákolimpia és a Rimóczi Károly EVÓpusztaszer12 May 2018 (Sat)   
TIPO CupKárolytáró12-13 May 2018 (Sat-Sun)   
Magyar Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási Futó Bajnokság Károlytáró12 May 2018 (Sat)   
Magyar Egyetemi és Főiskolai Pontbegyűjtő CsapatbajnokságKárolytáró13 May 2018 (Sun)   
Homokháti Jonathermál Kupa és Papp János EVFischerbócsa19-21 May 2018 (Sat-Mon)   
Homokháti Jonathermál Kupa VáltóFischerbócsa20 May 2018 (Sun)   
Diákolimpia Váltó Veszprém26 May 2018 (Sat)   
Honvéd Kupa VáltóVeszprém26 May 2018 (Sat)   
Diákolimpia Országos DöntőVeszprém, Eplény26-27 May 2018 (Sat-Sun)   
Honvéd CupVeszprém, Eplény26-27 May 2018 (Sat-Sun)   
Postás Éjszakai KupaPiliscsaba1 June 2018 (Fri)   
Night ChampionshipOrfű, Rácz tanya9 June 2018 (Sat)   
Gerecse KupaPusztamarót30 June - 1 July 2018 (Sat-Sun)   
12/24 Hours IndividualPusztamarót30 June - 1 July 2018 (Sat-Sun)   
12/24 Hours RelayPusztamarót30 June - 1 July 2018 (Sat-Sun)   
Gerecse Éjszakai és KEM Éjszakai BajnokságPusztamarót30 June - 1 July 2018 (Sat-Sun)   
South Alföld Orienteering Days - JWOC Tour 2018Kiskunhalas10-14 July 2018 (Tue-Sat)   
Hungária Cup 2018Tapolca16-20 August 2018 (Thu-Mon)   
Sprint National ChampionshipMiskolc15 September 2018 (Sat)   
Sprint Relay ChampionshipMskolc16 September 2018 (Sun)   
SVOB Nyílt kategóriákMiskolc16 September 2018 (Sun)   
Legend
Expenses summary Group entry Individual entry
E-mail entry List of entries Missing identity list
Shivling Report bug | Administrator | Impress | Help