Menü

Tagszervezeti belépés

Felhasználó

Login:
Jelszó:
 
Elfelejtetted a jelszót?

Language

Szeged Kupa

Nevezések

[ Vissza ]

Egyesületek szerint | Kategóriák szerint

  TSC Berlin
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Goericke Marvin F21E 
8008925
-
NINCS
  Latvian squad
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Reneslacis Valters F21E  F20A 
1399844
-
NINCS
2 Ustinovs Edgars F20A  F20A 
7205492
-
NINCS
3 Valpuski Jānis Mihaels F20A  F20A 
1399849
-
NINCS
  TUS Karlsruhe Rüppurr
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Döhler Erik F21E 
8310398
-
NINCS
 3ROC
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 id. Riordan Cuan F16B  F16B 
8311421
-
NINCS
2 id. Riordan Eoin F18B  F18B 
8311420
-
NINCS
3 id. Riordan John B F50  F50 
8311422
-
NINCS
4 ifj. Ruairi Long F20A  F20A 
9200753
-
NINCS
 Ady Líceum SC
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Divin Anna Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
2061649
-
NINCS
 Alatornion Pirkat
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Taulavuori Arttu F21E  F21E 
7205363
-
NINCS
2 Taulavuori Tero F45  F45 
2048226
-
NINCS
3 Taulavuori Venla N20A  N20A 
2048212
-
NINCS
 Alba Regia Atlétikai Klub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bogos Tamás F21E  F21E 
2056190
-
1840627BT
2 Bokor Benedek F15-18C  F15-18C 
443183
-
1021008BB
3 Borosnyay Bendegúz F14C  F14C 
4660061
-
1041126BB
4 Czirák Benedek F16B  F16B 
443184
-
NINCS
5 Fent Marianne N60  N60 
4660115
-
2530712FM
6 Kanizsay Botond F16B  F16B 
443185
-
1020409KB
7 Pesti Zsófia N18B  N18B 
7010221
-
2020221PZ
8 Skrop Róbert F35BR  F35BR 
7998899
-
1710510SR
9 Skrop Tamás F21BR  F21BR 
7898987
-
1990226ST
10 Skropné Szuromi Éva N35BR  N35BR 
7740712
-
2740712SS
 Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bognár Zoltán F18B  F18B 
2092462
-
1011110BZ
2 Marosi Ákos F16B  F16B 
2111521
-
1030726MA
3 Molnár Péter F16B  F16B 
1420295
-
1030405MP
4 Szalay Levente F20A  F20A 
7991224
-
1991224SL
 AOK Košutnjak
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Avramović Dejan F35BR 
233003
-
NINCS
2 Damnjanović Andrej F14B 
2800963
-
NINCS
3 Jaramaz Danica N16B 
2077049
-
NINCS
4 Kostić Nikola F14B 
435127
-
NINCS
5 Krtinic Mia N16B 
2077040
-
NINCS
6 Solaja Eva N16B 
2077031
-
NINCS
 Babits Mihály Gimnázium DSE
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Boka György F40  F40 
46043
-
1760517BG
2 Borhegyi Teodóra N18B  N18B 
8200105
-
2010521BT
3 Kiss Dóra Eszter N18B  N18B 
307718
-
2001117KD
4 Kovács Bence F12C  F12C 
2066500
-
1070519KB
5 Kovács Péter József F16B  F16B 
2067296
-
1020801KP
6 Kovács Róbert F20A  F20A 
8001127
-
1991127KR
7 Kovács Róbert F45  F45 
8001010
-
1731010KR
8 Nagy Gertrúd N16B  N16B 
307544
-
2031023NG
9 Nagy Martin F21BR  F21BR 
2111545
-
1980519NM
 Balatonfüredi Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Péntek Gábor F35BR  F35BR 
505296
-
1690103PG
2 Péntek Gáborné N35BR  N35BR 
505293
-
2720318PG
3 Péntek Márton F18B  F18B 
8637648
-
1000219PM
4 Somogyi Lajos F60  F60 
233522
-
1540114SL
5 Somogyi László F35BR  F35BR 
233523
-
1610124SL
6 Takács Krisztián F40  F40 
307712
-
1770721TK
7 Takács Rebeka N12C  N12C 
2003118
-
2070907TR
8 Takács Vilmos F10D  F10D 
2003120
-
1091009TV
 Balikesir GSK
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ocak Zeynep N21E 
1405899
-
NINCS
 Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Biró Fruzsina N40  N40 
46133
-
2740725BF
2 Burian Hana N45 
2067297
-
2690329BH
3 Hajas Csilla N50  N50 
233618
-
2640218HC
4 Hegedüs Ábel F60  F60 
1396181
-
1551031HA
5 Kálmán Péter F45  F45 
888335
-
1730619KP
6 Lux Iván F70  F70 
888336
-
1460807LI
7 Madarassy Anikó N45  N45 
505279
-
2730201MA
8 Nagy Krisztina N40 
8290376
-
2760329NK
9 Szecsődi Ákos F75  F75 
45498
-
1420208SA
10 Szegi Natália Nyílt Kezdő 
2050670
-
2090920SN
11 Urbán András F50  F50 
232759
-
1600109UA
 Bulgarian National Team
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Argirov Martin F20A  F20A 
1411906
-
NINCS
2 Atanasov Vladimir F21E  F21E 
9005050
-
NINCS
3 Atanasov Apostol F21E  F21E 
7226349
-
NINCS
4 Atanasova Elitsa N20A  N20A 
1006078
-
NINCS
5 Borisov Petar F20A  F20A 
1409406
-
NINCS
6 Dermendzhieva Mariya N20A  N20A 
862783
-
NINCS
7 Doganov Petar F21B  F21B 
1008167
-
NINCS
8 Dyaksova Evangelina N20A  N20A 
8082808
-
NINCS
9 Dyaksova Andreya N20A  N20A 
8083808
-
NINCS
10 Dyaksova Antoaneta N21E  N21E 
8087808
-
NINCS
11 Georgiev Plamen F20A  F20A 
9102936
-
NINCS
12 Georgieva Niya N20A  N20A 
9102938
-
NINCS
13 Gotseva Liliana N21E  N21E 
2013404
-
NINCS
14 Ibryamov Inan F20A  F20A 
2044962
-
NINCS
15 Ivandjikov Boyan F20A  F20A 
8652503
-
NINCS
16 Ivanov Plamen F50  F50 
8188881
-
NINCS
17 Ivanov Alexander F20A  F20A 
8212100
-
NINCS
18 Ivanov Ivaylo F21E  F21E 
8336666
-
NINCS
19 Ivanova Simona N20A  N20A 
9999333
-
NINCS
20 Ivanova Kristina N21E  N21E 
1302707
-
NINCS
21 Kamenarov Ivaylo F21E  F21E 
8005005
-
NINCS
22 Kotkov Toma F20A  F20A 
8640387
-
NINCS
23 Kurtev Miroslav F20A  F20A 
2036480
-
NINCS
24 Mitkova Borislava N20A  N20A 
9101712
-
NINCS
25 Nedkov Nikolay F20A  F20A 
2013453
-
NINCS
26 Neykov Valentin F20A  F20A 
8636964
-
NINCS
27 Pedev Todor F45  F45 
1008168
-
NINCS
28 Peneva Denitsa N20A  N20A 
2030007
-
NINCS
29 Petrov Kaloyan F20A  F20A 
7300280
-
NINCS
30 Petrova Yasna N20A  N20A 
9101713
-
NINCS
31 Rachev Martin F20A  F20A 
1409401
-
NINCS
32 Shishkov Valentin F21E  F21E 
2008681
-
NINCS
33 Shterev Preslav F20A  F20A 
9500007
-
NINCS
34 Shterev Veselin F20A  F20A 
9500008
-
NINCS
35 Sirakov Ivan F21E  F21E 
8282222
-
NINCS
36 Yordanov Martin F20A  F20A 
2056478
-
NINCS
37 Yordanov Stefan F20A  F20A 
1006081
-
NINCS
38 Zhelyazkov Dimitar F21E  F21E 
9992222
-
NINCS
 Canada
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Michelsen Christian F20A  F20A 
9200865
-
NINCS
 Csipa Sport és Szabadidő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ancsin Balázs F14C  F14C 
-
1050225AB
2 Bagyinka Bianka N12C  N12C 
-
2070814BB
3 Bánfi Róbert F10D  F10D 
-
1080212BR
4 Berki Rebeka Nóra N12C  N12C 
-
2060417BR
5 Bohus Mariann N21BR  N21BR 
2069580
-
2840829BM
6 Csáki Boglárka N10D  N10D 
-
2080123CB
7 Fazekas Péter F14C  F14C 
-
1041203FP
8 Fehér Nóra N10D  N10D 
-
2100510FN
9 Gergely Mihály F15-18C  F15-18C 
-
1030815GM
10 Goda Bálint F14C  F14C 
-
1051129GB
11 Györgyi Ádám István F15-18C  F15-18C 
-
1031219GA
12 Györgyi Dóra N12C  N12C 
-
2070514GD
13 Györgyi Réka N14C  N14C 
-
2070303GR
14 Hergott Edvin F14C  F14C 
-
1050813HE
15 Horváth Bálint F12C  F12C 
-
1070206HB
16 Jankó Márk F14C  F14C 
-
1050814JM
17 Kacsirek Márk F14C  F14C 
-
1050217KM
18 Keszey Barbara Ilona N10D  N10D 
-
2080526KB
19 Megyeri Dániel F15-18C  F15-18C 
-
1031005MD
20 Molnár Bálint F10D  F10D 
-
1080102MB
21 Sárközi János F12C  F12C 
-
1060505SJ
22 Ticz Enikő N12C  N12C 
-
2071020TE
23 Vajda Zsombor F10D  F10D 
-
1090709VZ
24 Váradi Szonja N14C  N14C 
-
2040206VS
25 Viczián Balázs F12C  F12C 
-
1070613VB
26 Zlovszki Bence F14C  F14C 
-
1040804ZB
 Czech junior team
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bendak Jan F20A 
7681889
-
NINCS
2 Boranek Michal F20A 
2032171
-
NINCS
3 Cahel Marek F21B 
889288
-
NINCS
4 Cech Petr F20A 
2075680
-
NINCS
5 Cechova Tereza N20A 
2058511
-
NINCS
6 Cernocky Libor F20A 
1400401
-
NINCS
7 Chaloupska Barbora N20A 
682365
-
NINCS
8 Fencl Jonas F20A 
2070827
-
NINCS
9 Firesova Marketa N20A 
897355
-
NINCS
10 Gajda Jan F20A 
9201064
-
NINCS
11 Hirs Otakar F20A 
7200360
-
NINCS
12 Horcicka Vit F20A 
682370
-
NINCS
13 Janosikova Tereza N20A 
682075
-
NINCS
14 Kavalír Jáchym F20A 
7202866
-
NINCS
15 Kopecka Anna N20A 
1006615
-
NINCS
16 Kosarek Pavel F21B 
51568
-
NINCS
17 Kosarkova Iva N21BR 
2082714
-
NINCS
18 Kostejn Vit F20A 
7209363
-
NINCS
19 Krivda Tomas F20A 
9200535
-
NINCS
20 Losman Petr F21B 
515420
-
NINCS
21 Navratil Boris F21B 
515444
-
NINCS
22 Peterova Jana N20A 
897364
-
NINCS
23 Roudny Martin F20A 
7202872
-
NINCS
24 Rusin Jan F20A 
2032380
-
NINCS
25 Semerad Antonin F20A 
1394693
-
NINCS
26 Semradova Jana N20A 
425544
-
NINCS
27 Sieglova Eliska N20A 
7201197
-
NINCS
28 Sykora Vojtech F20A 
7200378
-
NINCS
29 Thynova Nikola N20A 
2032191
-
NINCS
30 Vandas Daniel F20A 
9110998
-
NINCS
31 Vyhnalkova Barbora N20A 
9101106
-
NINCS
32 Vystavel Ondrej F20A 
1602633
-
NINCS
33 Zlamalova Nikola N20A 
2056287
-
NINCS
 Diósgyőri Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balabás Péter Gergő F21B  F21B 
339809
-
1830623BP
2 Dávid Laura N15-18C  N15-18C 
-
-
2021008DL
3 Debnár Zsuzsanna N35BR  N35BR 
1418072
-
2720502DZ
4 Ferenczi Eszter N14C  N14C 
-
-
2051129FE
5 Németh Luca N16B  N16B 
-
-
2021016NL
6 Pintér Ábel F21E  F21E 
505252
-
1930529PA
7 Szklenár Eszter N15-18C  N15-18C 
-
-
2020111SE
8 Szörényi Gábor F35A  F35A 
45540
-
1790320SG
9 Szűcs Boglárka N18B  N18B 
-
-
2010908SB
10 Szűcs Kende F16B  F16B 
-
-
1030222SK
11 Takács Gergely Levente F16B  F16B 
-
-
1030323TG
12 Tamás Bence F12C  F12C 
45541
-
1060424TB
13 Tamás Bianka N20A  N20A 
7990601
-
2990601TB
14 Tőczik Vendel F16B  F16B 
-
-
1040226TV
15 Tölgyesi Tamás F21E  F21E 
-
-
1930209TT
16 Tugyi Levente F21E 
9940627
-
1940627TL
17 Vass Tünde Lilla N15-18C  N15-18C 
-
-
2020930VT
18 Zsigmond Száva N21E  N21BR 
8008000
-
2850101ZS
19 Zsigmond Zsombor F18B  F18B 
9010328
-
1010328ZZ
 DISZ Közéleti, Kulturális és Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Asboltné Kerekes Ágnes N45  N45 
416604
-
2690818AK
2 Szabó László F60  F60 
2012283
-
1540101SL
 Espoon Suunta
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Palmen Alvar F21E  F21E 
8636164
-
NINCS
2 Pernu Lari F21E  F21E 
8656941
-
NINCS
 Estonia Team
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Allmann Hando F18B  F18B 
8645019
-
NINCS
2 Eensaar Kiur Erik F20A  F20A 
7206053
-
NINCS
3 Kesküla Eliise N16B  N16B 
9663313
-
NINCS
4 Kõivo Kristel N20A  N20A 
2006424
-
NINCS
5 Kõrvel Lorely N18B  N18B 
8636882
-
NINCS
6 Künnapas Kustu F18B  F18B 
2076644
-
NINCS
7 Kütt Oliver F20A  F20A 
9200501
-
NINCS
8 Laanejõe Anita N16B  N16B 
1404452
-
NINCS
9 Laanoja Johanna N16B  N16B 
8622189
-
NINCS
10 Mahla Mihkel F16B  F16B 
8644177
-
NINCS
11 Pähn Lauri F20A  F20A 
2044913
-
NINCS
12 Raudkepp Emily N20A  N20A 
997732
-
NINCS
13 Talts Siiri N16B  N16B 
9021120
-
NINCS
14 Tammemäe Marie N21E  N21E 
9200720
-
NINCS
15 Tammemäe Piibe N21E  N21E 
890517
-
NINCS
16 Telgma Teele N18B  N18B 
8648678
-
NINCS
17 Zernant Kaarel Hendrik F20A  F20A 
9804150
-
NINCS
 EVSI - Egri Spartacus Tájékozódási Futó Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bárány Tamás F20A  F20A 
8444331
-
1990202BT
2 Blézer Barna Hunor F16B  F16B 
332821
-
1021126BB
3 Borbás Péter F21B  F21B 
-
-
1950131BP
4 Borbás Zita N18B  N18B 
307784
-
2010315BZ
5 Érsek-P. Ildikó N45  N45 
-
-
2700930EI
6 Honfi Gábor F60  F60 
8444334
-
1550809HG
7 Jacsó Barnabás F18B  F18B 
8444333
-
1010720JB
8 Jacsó Tibor F40  F40 
9010720
-
1741203JT
9 Korózs Attila F21B  F21B 
7766777
-
1921008KA
10 Kovács József F60  F60 
700005
-
1580424KJ
11 Nagy Kristóf F16B  F16B 
332801
-
1030705NK
12 Tiszlavicz Veronika N20A  N20A 
8444332
-
2990530TV
13 Varga Gergő F16B  F16B 
332802
-
1030815VG
 Farmaceut Bratislava
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Mižúr Peter F21E  F21E 
7202851
-
NINCS
 Fehérlófia Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Jámbor Zsigmond F16B  F16B 
-
1030424JZ
2 Ratinland Zsófia N21E  N21E 
-
2950320RZ
 FŐMTERV SK
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bérczes Miklós F50  F50 
8648834
-
1670106BM
2 Buzás Gyula F45 
2111510
-
1710823BG
3 Fábián Beatrix N35BR 
448979
-
2740601FB
4 Fövenyessy Gabriella Viktória N40  N40 
364741
-
2770725FG
5 Nagy Zsolt F55 
45193
-
1590430NZ
6 Ódor Viktória N45  N45 
8046125
-
2721204OV
 Futárok Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Mezei Anikó N40  N40 
45167
-
2771028TA
2 Nagy Tibor F45 
307511
-
1690405NT
3 Nagyné Bódis Borbála N45 
411938
-
2720630NB
 Gerecse Tájfutó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bordács Krisztián F14C  F14C 
8050801
-
1050801BK
2 Bordács Mónika N12C  N12C 
8433599
-
2070113BM
 Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Császár Éva N21B  N21B 
8271078
-
2781027CE
2 Czebei Ákos F12C  F12C 
2026852
-
1060608CA
3 Czebei Luca N12C  N12C 
8070806
-
2060608CL
4 Czebeiné Nemes Bernadett N35BR  N35BR 
2026853
-
2761219CB
5 Fülöp Álmos Huba F16B  F16B 
2026841
-
1030109FA
6 Mézes Botond Csegő F12C  F12C 
8070327
-
1070327MB
7 Mézes Emese Csenge N10D  N10D 
8211112
-
2111112ME
8 Mézes Tibor Sólyom F40  F40 
8180474
-
1740418MT
 Gödöllői Kirchhofer József Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Abrán Hanga N16B 
337864
-
2020605AH
2 Abrán József F35BR 
337861
-
1710428AJ
3 Baji Boglárka N16B 
337890
-
2020313BB
4 Barta Regina N16B 
337808
-
2020717BR
5 dr. Bay-Fodor Boglárka N35BR  N35BR 
2088259
-
6690223HB
6 Dobay Benedek F12C  F12C 
337819
-
1070614DB
7 Dobay Ivett N40  N40 
337872
-
2750601DI
8 Dobay Zsolt F45  F45 
337870
-
1700729DZ
9 Gyurina Judit N14B  N14B 
337825
2050520GJ
10 Gyurina Szabolcs F35BR  F35BR 
45569
-
1770312GS
11 Katona Csilla N35BR 
337862
-
2710225KC
12 Kiss Ágoston F10D  F10D 
232781
-
1080815KA
13 Kiss Boglárka N16B  N16B 
233556
-
2030506KB
14 Kiss György F70  F70 
2082334
-
1470522KG
15 ifj. Kiss György F40  F40 
2111525
-
1740110KG
16 Kiss Kamilla N14B  N14B 
233557
-
2041024KK
17 Majoros Bence Zoltán F16B 
337881
-
1021018MB
18 Majoros Dorottya N14C 
337840
-
2040827MD
19 Majoros Gréta Nyílt Kezdő 
337831
-
2110427MG
20 Majoros Zoltán Nyílt Technikás 
2072233
-
1750118MZ
21 Pintér István F35BR  F35BR 
337809
-
NINCS
22 Pintér Kornél Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
337879
-
1091126PK
23 Pintér Petra N12C  N12C 
337877
-
2060602PP
24 Pólik Ádám F15-18C  F15-18C 
337886
-
1020801PA
25 Pólik Erika Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
337885
-
2720610PE
26 Pólik Zsófia N14C  N14C 
337887
-
2050215PZ
27 Szitter Attila F50  F50 
8636779
-
1671124SA
28 Tóth András F16B  F16B 
2072215
-
1021215TA
29 Tóth Benedek F14B  F14B 
337860
-
1041206TB
30 Tóth László F45  F45 
2067294
-
1700722TL
31 Tóth Márton F16B  F16B 
337883
-
1020411TM
 Hegyisport Szentendre Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balla Sándor F60 
8645176
-
1541017BS
2 Kármán Katalin N55 
9581212
-
2581212KK
3 dr. Katona Ferenc F60 
233691
-
1560111KF
4 Kerényi Dénes F55  F55 
8100257
-
1570210KD
5 Muliter Gábor F50  F50 
888341
-
1611211MG
6 dr. Muzsnai Ágota N55  N55 
8211055
-
2551021MA
 Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakosztály
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Cserpák Zsolt F35A 
1396141
-
1791202CZ
2 Czakó Boglárka N16B  N16B 
8031118
-
2031118CB
3 Gárdonyi Csilla N21E  N20A 
8636765
-
2010109GC
4 Gárdonyi Soma F16B  F16B 
2050677
-
1020908GS
5 Gárdonyi Zsolt F10D  F10D 
888342
-
1080908GZ
6 Kain Gergely F21E 
7203258
-
1781004KG
7 Kálmán Tamara N16B  N16B 
8021105
-
2021105KT
8 Kisvölcsey Ákos F21E  F21E 
1211212
-
1720228KA
9 Miavecz Balázs F21E  F21E 
505244
-
1960830MB
10 Oszlovics Ádám F21E 
46031
-
1850529OA
11 Sárközy Zsófia N21E  N20A 
8645184
-
2990513SZ
12 Zempléni Lilla N16B  N16B 
8645183
-
2030225ZL
13 Zsebeházy István F21E  F21E 
8646368
-
1850918ZI
 Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kovács Zsuzsa Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
411952
-
2590430KZ
2 Ormay György F60  F60 
332835
-
1570122OG
3 Ormay Péter F10D  F10D 
2022123
-
1080301OP
4 dr. Zempléni András F55  F55 
233619
-
1600725ZA
 Helsingin Suunnistajat
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Heikkilä Ollipekka F21E  F21E 
9202034
-
NINCS
2 Syrjäläinen Topi F21E  F21E 
1401230
-
NINCS
 Hidegkúti Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Nagy Dezső F75  F75 
232658
-
1390130ND
 Hód-mentor sport és műpártoló egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Barna Gergő F12C 
-
1070727BG
2 Benkő Soma F12C 
-
1060525BS
3 Kisházi Emma N14B  N14B 
2072255
-
2041029KE
4 Kocsis Barbara N10D 
-
2080322KB
5 Nagy Viktória N18B  N18B 
-
2010712NV
6 Petrócki Ádám F21BR  F21BR 
7003116
-
1930809PA
7 Tankó Gyula Örs F10D 
-
1080817TG
8 Tankó Gyula Róbert F40 
-
1780518TG
9 Tordai Léna N14C  N14C 
-
2051224TL
10 Varga-Tóth Blanka N18B  N18B 
2072253
-
2010207VB
11 Vörös Endre F21B  F21B 
7007070
-
1780707VE
 Hódmezővásárhelyi Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bán Zsanett N21BR 
2022181
-
2950505BZ
2 Csonka Antal F55  F55 
362969
-
1610323CA
3 Csorja Ida N70  N70 
2072239
-
2451004CI
4 Dezső Enikő N15-18C  N15-18C 
45183
-
2010213DE
5 Dezső Sándor F45  F45 
2022185
-
1690406DS
6 Fekete Balázs F15-18C  F15-18C 
2022207
-
1010203FB
7 Filó György F55  F55 
9633077
-
1630514FG
8 Hegedűs Péter F16B  F16B 
-
1020825HP
9 Hetényi Ferenc F50  F50 
332857
-
1670122HF
10 Hetényi Péter F21E  F21E 
8636762
-
1960417HP
11 Hideg István F55  F55 
332858
-
1591004HI
12 Hideg Istvánné N55  N55 
332859
-
2580809HI
13 Juhász Gábor F50  F50 
362955
-
1661201JG
14 Juhászné Bálint Ildikó N50  N50 
505241
-
2670407BI
15 Kovács Áron F35BR  F35BR 
2056156
-
1770910KA
16 Kovács Zita N35BR  N35BR 
2021182
-
2750928KZ
17 Lörincz Gábor F65  F65 
448966
-
1490324LG
18 Rostás Irén N65  N65 
363491
-
2510829RI
19 Tóth Andrea N15-18C  N15-18C 
2022187
-
2021217TA
20 Vörös Bálint F14C  F14C 
-
1051219VB
21 Vörös Gábor F35BR  F35BR 
2022184
-
1740306VG
22 Vörös Júlia N10D  N10D 
-
2080612VJ
23 Vörös Sára N10D  N10D 
-
2080612VS
 Hongkong
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Law Hoi Yi N21E  N20A 
1814521
-
NINCS
 Honvéd Bottyán Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bogdanovits András F70  F70 
4461
-
1480816BA
2 Zsilkin Viktor F60  F60 
45916
-
1561022ZV
 HUFEZE Pásztó
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Varga István F50  F50 
8190666
-
1660619VI
 IOG
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Mucahit Ozkaya F21E 
148006
-
NINCS
2 Talha Gunday F21E 
2083723
-
NINCS
 Jászapáti, Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kissné Kiss Mária N45  N45 
45163
-
2571114KK
2 Nagy Krisztina N12C  N12C 
-
2061215NK
3 Nagy Marcell Miklós F12C  F12C 
-
3061030NM
4 Nagy Martin Gábor F12C  F12C 
-
1061030NM
5 Szabari Milán F14C  F14C 
-
1050524SM
6 Zagyi László F50  F50 
8406702
-
1670210ZL
 Kalevan Rasti
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Silvennoinen Santeri F21E  F21E 
7203410
-
NINCS
 Kalocsai Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bartók Katalin N35BR  N35BR 
45994
-
2830321BK
2 Borbás Ágota Anna N14C  N14C 
45449
-
2050726BA
3 Borbás Nándor F40  F40 
8082671
-
1710826BN
4 Csuka Dolli N40  N40 
45229
-
2750408CD
5 Dénes Orsolya N21B  N21B 
46051
-
2950927DO
6 Dénes Réka N21E  N21E 
2019787
-
2971019DR
7 Házy Nikolett N10D  N10D 
-
NINCS
8 Házy Tamás F10D  F10D 
-
NINCS
9 Házy Zsolt Albert F15-18C  F15-18C 
2056151
-
1030625HZ
10 Házy-Csuka Bettina N35BR  N35BR 
45228
-
2760827CB
11 Horváth Norbert F40  F40 
921
-
1740309HN
12 Kiss Gábor F35A  F35A 
2067288
-
1800412KG
13 Kopasz Róbert F21BR  F21BR 
222974
-
1920610KR
14 Kovács János F45  F45 
45465
-
1730117KJ
15 Rostás Anikó N40  N40 
8041075
-
2750410RA
16 Szakál Péter F45  F45 
4471
-
1710119SP
 Kecskeméti Zöld Sportok Egyesülete
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bánki Jusztina N40  N40 
888366
-
2740205BJ
2 ifj. Bánki Zoltán F12C  F12C 
-
1070124BZ
3 Bánki Zoltán F40  F40 
45303
-
1720106BZ
4 Barnáné Szabó Irén N45 
45103
-
2700604BS
5 Bereczky Marcel F16B  F16B 
-
1031230BM
6 Bereczky Olivér F14B  F14B 
-
1050624BO
7 Kiszel Gergő F16B 
8456100
-
1031021KG
8 Mészáros Bulcsú F14C  F14C 
-
NINCS
9 Parádi Eszter N12C  N12C 
-
NINCS
10 Parádi Gábor F21BR  F21BR 
-
NINCS
11 Parádi Hanna N10D  N10D 
-
NINCS
12 Raisz Vencel F14C  F14C 
-
NINCS
13 Sipos Gergő F14B  F14B 
-
NINCS
14 Tóth Betti N12C  N12C 
-
2060423TB
15 Varga Emma N15-18C  N15-18C 
-
NINCS
 Maccabi Vívó és Atlétikai Club Tájékozódási Futó Szakosztály
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Máriás Dávid Márk F15-18C  F15-18C 
7202834
-
1000721MD
2 Máriás Diána Nóra N16B  N16B 
1771188
-
2021004MD
3 Mihály Gyöngyi N45  N45 
2087744
-
2710821MG
4 Paskuj Mátyás F35BR  F35BR 
2087750
-
1670203PM
5 Paskuj Mátyásné N40  N40 
2056180
-
2770515MK
 Magic Map
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Dokmanovic Dragana N21E  N21E 
233387
-
NINCS
2 Petrovic Natasha N35BR  N35BR 
1403182
-
NINCS
3 Radovanovic Marko F18B  F18B 
1413994
-
NINCS
4 Radovanovic Slobodan F50  F50 
1396144
-
NINCS
5 Veljovic Andjela N12C  N12C 
437230
-
NINCS
6 Veljovic Emilija N10D  N10D 
437220
-
NINCS
7 Veljovic Mirjana Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
233226
-
NINCS
8 Veljovic Slobodan F40  F40 
1401554
-
NINCS
 Magnus Orienteering
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ales David F35BR  F35BR 
515175
-
NINCS
2 Olhava Rastislav F21E  F21E 
7201826
-
NINCS
3 Thiemel Jiri F21BR  F21BR 
416509
-
NINCS
 Mazsola Tájfutó és Természetbarát Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Horváth Csongor F18B  F20A 
8000630
-
3000630HC
2 Kadocsa Gábor F50  F50 
362953
-
1670118KG
3 Kadocsa Rebeka N21B  N21B 
2022193
-
2950207KR
4 Tóth Balázs F20A  F20A 
1991218
-
1991218TB
5 Tóth László F50  F50 
2022195
-
1680710TL
 Megalódusz Sportegylet
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Gillich István F50 
1396275
-
1661231GI
 Miskolci Egyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Harkányi Zoltán F21E  F21E 
9110000
-
1801102HZ
 MS Parma
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Brunet Fabio F21E 
1399482
-
NINCS
2 Esteves Ferreira Ricardo F21E 
7161098
-
NINCS
3 Mäkinen Tuukka F21E 
9200718
-
NINCS
4 Ruohola Akseli F21E 
8636175
-
NINCS
 Műegyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bacsó Piroska N55  N55 
46100
-
2610424BP
2 Dalos Attila F50  F50 
1396205
-
1671202DA
3 Matics Gyula F40  F40 
8163264
-
1750215MG
4 Matics Marcell F10D 
46082
-
1080608MM
5 Weiler Zsolt F50  F50 
232799
-
1621118WZ
 Neo DSK
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ahmet Can Avei F21E 
7202362
-
NINCS
2 Can Huseyin Sapul F21E 
7202368
-
NINCS
 NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosztály
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bagoly Ferenc András F18B  F15-18C 
2087802
-
1000519BF
2 Bagoly Luca Enikő N15-18C  N15-18C 
2098003
-
2030721BL
3 Balatoni Tamás F14B  F14B 
2087803
-
1051026BT
4 Berencsi Lajos Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
2056198
-
NINCS
5 Berencsi Panna N12C  N12C 
2098006
-
2070601BP
6 Bilecz Sára N12C  N12C 
2098010
-
2071221BS
7 Kis Nikoletta N15-18C  N15-18C 
2098009
-
2031120KN
8 Kis Roland F12C  F12C 
4660077
-
1060227KR
9 ifj. Morauszki Mihály F12C  F12C 
2087810
-
1070902II
10 Sztojka Milán Szabolcs F16B  F16B 
8030905
-
1030905SM
11 Tölgyesi Tibor F55  F55 
2056199
-
1610315TT
12 Tóth Ágnes N15-18C  N15-18C 
2056200
-
2021009TA
13 Tóth Álmos F12C  F12C 
2066495
-
1060123TA
14 Tóth András Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
2066494
-
NINCS
15 Tóth László F15-18C  F15-18C 
2087804
-
1021225TL
16 id. Tóth László F50  F50 
2066492
-
1650917TL
17 Tóth Nóra N16B  N16B 
2098001
-
2021225TN
 OK DIF
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bacanac Ljubica N65  N65 
2082999
-
NINCS
2 Dimitrijevic Ilija F60  F60 
9599997
-
NINCS
3 Juhas Irina N50  N50 
2077032
-
NINCS
4 Milekic Djordje F15-18C  F15-18C 
2114766
-
NINCS
5 Radovic Mateja F15-18C  F15-18C 
2090474
-
NINCS
6 Tasic Zivota F60  F60 
2041755
-
NINCS
 OK Paracin
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Milojkovic Aleksandar F35BR 
2077071
-
NINCS
 Okubali SK
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Avci Elif Gokce N21E 
1409418
-
NINCS
2 Avci Ilyas F21E 
1428633
-
NINCS
 Orvosegyetem Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Füzy Judit N45  N45 
505232
-
2720723FJ
2 Gárdonyi Márk F35BR  F35BR 
2088248
-
1730711GM
3 Hanusz Mária N70  N70 
45418
-
2450909HM
4 Hegedűs Zoltán F60  F60 
45417
-
1520728HZ
 OT RTANJ
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Lazic Sava F21E  F21E 
505581
-
NINCS
2 Maksimovic Nikola F21E  F21E 
1003734
-
NINCS
 Paksi Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Aradi Bence F16B 
2022120
-
1030510AB
2 Aradi Tamás Nyílt Kezdő 
2050685
-
1770314AT
3 Aradi Zsóka Nyílt Kezdő 
2022119
-
NINCS
4 Hahn Máriusz F14B  F14B 
2022145
-
1040830HM
5 Hahnné Varga Nikolett Nyílt Kezdő 
2022147
-
2820721HN
6 Kiss Gábor F35A 
888371
-
1801228KG
7 Kovács Karina N16B  N16B 
888367
-
2020111KK
8 Kovács Kira N16B  N16B 
888368
-
4020111KK
9 Kovács Vera N45  N45 
2022118
-
2701019KV
10 Lénárt Viktória N21B  N21B 
2022116
-
2971109LV
11 Prantner Zoltán F15-18C 
2022144
-
NINCS
 PD Pobeda
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Nikolić Dejan F40  F40 
1302834
-
NINCS
 PD PTT Beograd
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Rajko Vojnovic F55  F55 
233250
-
NINCS
 Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Arató Csongor F55 
1396183
-
1630318AC
2 Rácz Eszter N40 
505266
-
2760707RE
3 Rácz Katinka N12C 
-
2071210RK
4 Rácz Róbert F45 
339821
-
1690902RR
5 Tóth Zsolt F50 
505276
-
1670412TZ
 Pécsi Vasutas Sportkör
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Pataki Gábor F50  F50 
670122
-
1670122PG
2 Pataki Réka Dalida N20A  N20A 
7207213
-
2990801PR
3 Pataki Virág Lara N16B  N16B 
1396265
-
2021109PV
4 Rosinger Zsolt F50  F50 
1396206
-
1660324RZ
5 Szuromi Áron F16B  F16B 
1396281
-
1021002SA
6 Szuromi Hanga N20A  N20A 
7207212
-
2000204SH
7 Szuromi Luca N21E  N21E 
9970827
-
2960901SL
8 Szuromi Mátyás F20A  F20A 
1396149
-
1980321SM
9 Turcsán János F50  F50 
502917
-
1660405TJ
10 Turcsánné Cseh Erzsébet N50  N50 
1396266
-
2660221TR
 Pécsi Vörös Meteor SK
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Csillag Vera N50  N50 
45553
-
2671031CV
2 Kóger Gyula F60  F60 
1396202
-
1550303KG
3 Kühn Edit N65  N65 
1396204
-
2521023KE
 PK Pobeda
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bilic Milica N21E  N21E 
8098608
-
NINCS
2 Bilic Milos F20A  F20A 
8017611
-
NINCS
3 Bilic Nikola F21E  F21E 
8090608
-
NINCS
4 Bilic Stefan F21E  F21E 
8625374
-
NINCS
5 Ciric Lenka N18B  N18B 
8257015
-
NINCS
6 Dusan Markovic F18B  F18B 
2077070
-
NINCS
7 Grozdanic Jovana N18B  N18B 
2077035
-
NINCS
8 Stanojevic Milan F50 
2034123
-
NINCS
9 Stanojevic Olga N20A  N20A 
1406647
-
NINCS
 Polish National Team
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Biederman Marcin F21E  F20A 
8070598
-
NINCS
2 Cych Agnieszka N21E  N20A 
889175
-
NINCS
3 Kuca Kacper F21E  F20A 
895246
-
NINCS
4 Morawska Zuzanna N21E  N20A 
8656100
-
NINCS
5 Pabich Maria N21E  N20A 
553466
-
NINCS
6 Pabich Tomasz F21B  F21B 
886310
-
NINCS
7 Pryjma Fryderyk F21E  F20A 
9980407
-
NINCS
 Postás Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Czajtányi Endre F60  F60 
363494
-
1550721CE
 Pusztamérgesi Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Gál Melánia Dóra N14C  N14C 
-
2040310GM
2 Juhász V. Jázmin N14C  N14C 
-
2040817JJ
3 Szerencsiné Csamangó Jusztina N50 
45489
-
2620506SC
 Rajamäen Rykmentti
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kukkasjärvi Elina N60  N60 
7000125
-
NINCS
2 Kukkasjärvi Tapio Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
7000077
-
NINCS
 Salgótarjáni Dornyay Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Berecz Gábor F21E  F21E 
2087745
-
1840925BG
2 Boros Anna N45  N45 
928
-
2700920BA
3 Fehérvári Dániel F21E  F21E 
8220394
-
1940322FD
4 Goldmann Dóra N21BR  N21BR 
2801140
-
2930707GD
5 Goldmann Júlia N21E  N21E 
8645186
-
2961001GJ
6 Goldmann Kata N15-18C  N15-18C 
443152
-
2000809GK
7 Goldmann Róbert F45  F45 
927
-
1681014GR
8 Lénárt Lili N16B 
8651941
-
2030113LL
9 Mag Fruzsina N16B 
8035702
-
2030507MF
10 Mag Viktória N16B 
8035704
-
2030507MV
11 Nagy Szilvia N16B  N16B 
443163
-
2030505NS
12 Sramkó Tibor F55 
8636774
-
1610325ST
13 Stork Joachim Gábor Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
505278
-
1660331SJ
14 Stork Mihály F21E  F21E 
888351
-
1970227SM
15 Vass Dániel F18B  F18B 
8090256
-
1000930VD
 Silvanus Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Divin György F45  F45 
2061642
-
5700924DG
2 Divin Judit N16B  N16B 
2061648
-
2020826DJ
3 Komoróczki András F65  F65 
8070851
-
1510807KA
4 Lázár János F35BR  F35BR 
7700206
-
1700206LJ
5 Lázár Tamara N16B  N16B 
1200303
-
2030331LT
6 Máramarosi Anna N14B  N14B 
2054133
-
2060914MA
7 Máramarosi Dóra N14B  N14B 
2054134
-
2050209MD
8 Máramarosi István F45  F45 
307714
-
1710907MI
9 Máramarosi Rita N14B  N14B 
2054135
-
2050209MR
10 Radnóti Rezső F75  F75 
45409
-
1410914RR
11 dr. Szunyog József F50  F50 
8636771
-
1540918SJ
 Sirályok Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kishanti Petra N16B  N16B 
8020709
-
2020709KP
2 Takács Szilvia N16B  N16B 
8020802
-
2020201TS
3 Varga Petra N16B  N16B 
8222228
-
2021002VP
4 Vékony Janka N16B  N16B 
8020905
-
2020905VJ
5 Vékony Vanda N20A  N20A 
7991029
-
2991029VV
6 Vékonyné Árva Katalin N40  N40 
8131273
-
2731213AK
 SK HADVEO Banska Bystrica
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Sedileková Ela N21E  N21E 
2066973
-
NINCS
 Slovak Junior
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Chupek Jakub F21E  F20A 
7200370
-
NINCS
2 Dekrét Jakub F21E  F20A 
2088141
-
NINCS
3 Féder Medard F21E  F20A 
7204989
-
NINCS
4 Goldschmidt Tobiáš F21E  F20A 
2045678
-
NINCS
5 Krajčík Michal F21E  F21E 
533306
-
NINCS
6 Kurak Michal F21E  F20A 
2051399
-
NINCS
7 Dávidík Marián F21E  F21E 
2090843
-
NINCS
8 Miklušová Tereza N21E  N20A 
8222299
-
NINCS
9 Miklušová Tamara N21E  N20A 
8434822
-
NINCS
10 Mušinský Tomáš F21E  F21E 
920667
-
NINCS
11 Pompura Daniel F21E  F20A 
2008502
-
NINCS
12 Sláma Dušan F21E  F20A 
7204978
-
NINCS
13 Šmelíková Tereza N21E  N20A 
9101680
-
NINCS
 Soproni Műegyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Takács Tibor F45  F45 
2025025
-
1691221TT
2 Takácsné Tömördi Gabriella N45  N45 
2025026
-
2680504TG
 SOS Jindrichuv Hradec
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Benes Jan F45  F45 
8651725
-
NINCS
2 Benesova Jana N21E  N21E 
8656518
-
NINCS
3 Benesova Michaela N12C  N12C 
553451
-
NINCS
4 Blazek Petr F40  F40 
2051486
-
NINCS
5 Blazkova Katka N16B  N16B 
8636796
-
NINCS
6 Blazkova Marketa N40  N40 
2067998
-
NINCS
7 Blazkova Verca N14B  N14B 
7210128
-
NINCS
8 Dundacek Karel F14B  F14B 
420435
-
NINCS
9 Dundacek Milan F45  F45 
336790
-
NINCS
10 Kinstova Tereza N16B  N16B 
2800337
-
NINCS
11 Komarek Arnost F40  F40 
981817
-
NINCS
12 Komarkova Jindra N14C  N14C 
426377
-
NINCS
13 Komarkova Zbynka N12C  N12C 
232404
-
NINCS
14 Kubicko Petr F45  F45 
51141
-
NINCS
15 Kubickova Bara N21E  N21E 
331719
-
NINCS
16 Nouza Michal F14B  F14B 
2113419
-
NINCS
17 Nouza Petr F21B  F21B 
2079498
-
NINCS
18 Nouza Petr F45  F45 
2079508
-
NINCS
19 Tichy Martin F45  F45 
51929
-
NINCS
20 Tichy Tomáš F21E  F21E 
886295
-
NINCS
 Swiss-O-Team
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Aebersold Fabian F21E  F21E 
8311200
-
NINCS
2 Aebersold Simona N21E  N21E 
8130498
-
NINCS
3 Mürner Marcia N21E  N21E 
8071098
-
NINCS
4 Okle Beat F21E  F21E 
8441969
-
NINCS
5 Ulmann Silvan F21E  F21E 
8641415
-
NINCS
 Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Blum Henriette N45  N45 
2050655
-
2701221BH
2 Csankovszki Tibor F45  F45 
416683
-
1691027CT
3 dr. Felföldi Károly F70 
2082349
-
1430109FK
4 Felföldi Kincső N15-18C  N15-18C 
45572
-
2030611FK
5 Felföldi Tamás F12C  F12C 
45574
-
1060323FT
6 Gömöri Éva N65  N65 
2022107
-
2500505GE
7 Hajnács Tamás Csaba F50  F50 
222978
-
1661204HT
8 Hevér Csaba F50  F50 
448975
-
1660801HC
9 Hevérné Fricska Ildikó N45  N45 
222923
-
2700703HF
10 Kéki András F35A 
2019808
-
1791003KA
11 Kéki Miklós F65 
2050679
-
1520601KM
12 Kéri Gerzson Ferenc F70  F70 
505202
-
1440321KG
13 Kotogány Ilona Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
2022110
-
2490128KI
14 Lovász Márta N65 
2050678
-
2520507LM
15 Majoros Szilvia N40  N40 
888362
-
2740405MS
16 Novai György F65  F65 
45225
-
1510330NG
17 Savanya Gyöngyi N45 
505204
-
2731122SG
18 Szabó Anna N60  N60 
2022111
-
2550805SA
19 dr. Szőri Kornél F35A  F35A 
222976
-
1760511SK
20 T.Nagy Sándor F70  F70 
45171
-
1481105TS
21 Vitéz László F65  F65 
45252
-
1500305VL
 Szegedi Vasutas Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Apró Vivien Dóra N18B  N18B 
2052341
-
2010405AV
2 Barna Gergely F16B  F16B 
-
1020920BG
3 Barta Máté F16B  F16B 
-
1040924BM
4 Berkecz Dóra N16B  N16B 
-
2030313BD
5 Conforti Christian F20A  F20A 
2010851
-
5990730CC
6 Czibolya Lili N21BR  N21BR 
2019803
-
2980322CL
7 Fabula András F14C  F14C 
-
1050513FA
8 Farkas Lili N15-18C  N15-18C 
-
2000216FL
9 Gerber Csaba F20A  F20A 
8107914
-
1980811GC
10 Gerber Csenge N20A  N20A 
8118098
-
2980811GC
11 Gregus Máté F10D  F10D 
-
NINCS
12 Gyöngyösi István F21E 
2052338
-
1820816GI
13 Győri Bertalan F18B  F18B 
2052340
-
1000425GB
14 Hajnács Lili N18B  N18B 
2019797
-
2011017HL
15 Jónás Ferenc F20A  F20A 
8646130
-
1010116JF
16 Kalmár Kristóf F14C  F14C 
-
1040504KK
17 Katona Miron F14B  F14B 
-
1040916KM
18 Kock Dora N21E 
1880412
-
2880412SD
19 Krajcsovics Ajsa N14C  N14C 
-
2050612KA
20 Krajcsovics Zoé N14C  N14C 
-
2050612KZ
21 Kravz Mór Kirill F16B  F16B 
-
1020813KM
22 Mátyus Rebeka N21BR  N21BR 
2052343
-
2990914MR
23 Mayer Zsófia N20A  N20A 
-
2990126MZ
24 Óvári Vince F14B  F14B 
-
1040616OV
25 Őze Dániel F12C  F12C 
-
1060804OD
26 Rácz Zoltán F20A  F20A 
7205884
-
1981105RZ
27 Regényi Örs F15-18C  F15-18C 
-
1020304RO
28 Révész Zsófia N14B  N14B 
-
2050719RZ
29 Riesing Borka N10D  N10D 
-
NINCS
30 Riesing Hanna N18B  N18B 
2052342
-
2010920RH
31 Schubert Ambrus F16B  F16B 
-
1030212SA
32 Sigmond Éva N15-18C  N15-18C 
-
2020925SE
33 Sütő Hedvig N14C  N14C 
-
2050607SH
34 Szabó Bendegúz F10D  F10D 
-
NINCS
35 Szabó Dorina N21BR  N21BR 
2052337
-
2990628SD
36 Szabó Levente F16B  F16B 
8636767
-
1030127SL
37 Szabó Marcell F20A  F20A 
2008515
-
1010222SM
38 Szabó Zsombor F14B  F14B 
-
1040917SZ
39 dr. Szerencsi Ildikó N21E 
1406123
-
2850518SI
40 Szőcs Attila F20A  F20A 
9102026
-
1990121SA
41 Szokol Kamilla N20A  N20A 
2052344
-
2000118SK
42 Takács Ágnes N60  N60 
1396146
-
2560503TA
43 Tornyai Panna N21BR  N21BR 
-
2991028TP
44 Vajda Balázs F21E  F21E 
2019801
-
1940826VB
45 Vajda Luca N20A  N20A 
2019792
-
2990824VL
46 Veszelka Noémi N15-18C  N15-18C 
2087749
-
2001209VN
47 Zagyva Rebeka Mária N16B  N16B 
-
2020615ZR
48 Zagyva Zalán F14B  F14B 
-
1041220ZZ
 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bakó Áron F21E  F21E 
8101092
-
1921010BA
2 Barta Gergely F18B  F18B 
2022135
-
1000207BG
3 Boór András F15-18C  F15-18C 
2072211
-
1030507BA
4 Boór Bernát F12C  F12C 
2072212
-
1070429BB
5 Bugár Gergely F21E  F21E 
9101950
-
1920904BG
6 Bugár József F65  F65 
2072282
-
1531211BJ
7 Bujdosó István F50  F50 
7020217
-
1640716BI
8 Bujdosó Márk Levente F12C  F12C 
8080705
-
1080705BM
9 Bujdosó Zoltán F18B  F18B 
8020217
-
1020217BZ
10 Dalos Áron F21BR  F21BR 
363495
-
1950825DA
11 Divin Péter F20A  F20A 
2061645
-
5980603DP
12 Egei Balázs F18B  F18B 
1396220
-
1010502EB
13 Egei Patrik F20A  F20A 
2037814
-
1980717EP
14 Egei Petra N21E  N21E 
2056155
-
2961230EP
15 Egei Tamás F50  F50 
8636776
-
1631014ET
16 Gurály Attila F20A  F20A 
2067289
-
1980815GA
17 Hajnal Dorottya N20A  N20A 
9900330
-
2000330HD
18 Hentes Ildikó N35BR  N35BR 
1080705
-
2691109HI
19 Hortobágyi Ákos F20A  F20A 
2056183
-
1980710HA
20 Jenei Margit N60  N60 
4660121
-
2540302JM
21 Kálmán Erik F20A  F20A 
8088801
-
1990615KE
22 Kálmán Imola N18B  N18B 
8001105
-
2001105KI
23 Király Boróka N20A  N20A 
2037751
-
2990414KO
24 Knuth Bálint F18B  F18B 
2056187
-
1010919KB
25 Koltai Zoltán F45 
362952
-
1670325KZ
26 Krasznai Orsolya N50  N50 
2072227
-
2640413KO
27 Lengyel Ádám F21E  F21E 
363480
-
1960417LA
28 Magyari Árpád F50  F50 
2050687
-
1660117MA
29 Maloschik Emma N16B 
-
2031125ME
30 Mantuano Eszter N21E  N21E 
2082338
-
2970928ME
31 Morandini Hanga N21E 
8160903
-
2920503KH
32 Morandini Viktor F21E 
8030916
-
1870623MV
33 Néda Ágnes Rebeka N20A  N20A 
1006643
-
6981126NA
34 Németh Luca N21E  N21E 
416640
-
2910814NL
35 Ormay Mihály F20A  F20A 
8636768
-
1991224OM
36 Orosz Viktória N14B  N14B 
8636780
-
2040418OV
37 Papp Márton F16B  F16B 
2111546
-
1020914PM
38 Peregi Dániel F21E  F21E 
2022134
-
1970526PD
39 Szuromi Imréné N65  N65 
45411
-
2490707SI
40 Tálas József F35BR  F35BR 
2066460
-
1690915TJ
41 Tálas Soma F16B  F16B 
8637647
-
1021216TS
42 Tornai Szabolcs F21E 
9127807
-
1710522TS
43 Weiler Vince F20A  F20A 
2022128
-
1990117WV
44 Zacher Márton F20A  F20A 
7201398
-
1980912ZM
45 Zacher Noémi N18B  N18B 
7201391
-
2001008ZN
46 Zai Bálint F21E  F21E 
236368
-
1860905ZB
 Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Federics Éva N45 
7721004
-
2721004FE
2 Gillich Dóra N21BR 
7990516
-
2990516GD
3 Gillich György F50 
7680424
-
1680424GG
4 Gillich Luca N16B 
7020813
-
2020813GL
 Tipo Tájfutó és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ágg Zsuzsanna N21BR  N21BR 
4476
-
2620605AZ
2 Allwinger Herwig F50  F50 
7000500
-
5670103AH
3 Allwinger Otto F14B  F14B 
8050401
-
5050401AO
4 Allwinger Tünde N45  N45 
1501000
-
8730720ST
5 Bogdány Miklós F75  F75 
207958
-
1390103BM
6 Bozsó Norbert F40  F40 
8160603
-
1760613BN
7 Cseresnyés Ágnes N50  N50 
45130
-
2680311CA
8 Dalos Györgyi Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
363496
-
NINCS
9 Dalos Réka N14B  N14B 
-
2040803DR
10 Fischer Mária N65  N65 
7675713
-
2520801FM
11 dr. Gombkötő Péter F70  F70 
2066466
-
1440912GP
12 Gönczi Keve F18B  F18B 
8010610
-
1010610GK
13 Gönczi Péter F16B  F16B 
8031221
-
1031221GP
14 Gönczi Róbert F45  F45 
8020501
-
1720501GR
15 Gönczi Zsuzsa N14B  N14B 
8060710
-
2060810GZ
16 Gyimesi Zoltán F21E  F21E 
8448444
-
1720805GZ
17 Hajdu Nelli N18B  N18B 
9010622
-
2010622HN
18 Horváth Magda N35BR  N35BR 
448957
-
2520907HM
19 Juhos György F21BR  F21BR 
206018
-
5870211JG
20 Jurás Máté F16B  F16B 
8030128
-
1030128JM
21 Karakai Áron F18B  F18B 
9999902
-
1010730KA
22 Karakai Gábor F45  F45 
7700420
-
1700420KG
23 Karakai Pál F14B  F14B 
7000400
-
1040403KP
24 Lohász Márton F75  F75 
416652
-
1421006LM
25 Magyari Orsolya N45  N45 
233503
-
2700428MO
26 Rácz Márton F80  F80 
2072236
-
1360224RM
27 Schenk Anna N16B 
2066456
-
2021213SA
28 Serény Zsuzsi N35BR  N35BR 
1721229
-
2721229SZ
29 Székely Márton F14B  F14B 
-
1040420SM
30 Tóth Barbara N16B 
427660
-
2030406TB
31 Tóth Blanka N18B 
2022200
-
2020210TB
32 Tóth Krisztina N21BR  N21BR 
53416
-
2930418TK
33 Tóth Martin F12C 
232848
-
1070626TM
34 Tóth-Buschmann Ilka Nyílt Technikás 
332840
-
2721214TB
 Törekvés Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Juhász Vencel F12C 
-
1070927JV
2 Juhász Viktor F35BR 
2111542
-
1780922JV
 TUS Lübbecke
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kolbe Colin F21E 
8084808
-
NINCS
 UNTS Warszawa
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bednarski Jan F21E  F20A 
1415368
-
NINCS
2 Kostrzewska Justyna N21E  N20A 
9200095
-
NINCS
3 Mossakowski Wojciech F21E  F20A 
899027
-
NINCS
4 Rutka Jan F21E  F20A 
8121998
-
NINCS
5 Wolowczyk Krzysztof F21E  F21E 
8640915
-
NINCS
 Veszprémi Honvéd Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Angyal Dániel F16B  F16B 
2054406
-
1030405AD
2 Bálint Ádám F16B  F16B 
2032055
-
1041007BA
3 Bálint Bence F40  F40 
2054403
-
1750325BB
4 Bálint Benedek F16B  F16B 
2800241
-
1021003BB
5 Bálint Gergő F12C  F12C 
2032056
-
1061122BG
6 Barát Benedek F14C  F14C 
2014974
-
1040408BB
7 Barát János F35BR  F35BR 
2014988
-
1731219BJ
8 Barát Jázmin N10D  N10D 
-
2100929BJ
9 Barát Miklós F14B  F14B 
2014977
-
1051017BM
10 Böröczkyné Makai Anna N55  N55 
2054408
-
2631219BM
11 Gaschler Emma N12C  N12C 
2014982
-
2060211GE
12 Gaschler Gábor F40  F40 
2015021
-
1760911GG
13 Gaschler Janka N10D  N10D 
-
2101115GJ
14 Gaschler Máté F14B  F14B 
2014984
-
1040526GM
15 Gaschler-Gyeviki Nóra N40  N40 
2015019
-
2770719GN
16 Győri Tünde N35BR  N35BR 
2032059
-
2710618GT
17 Kovács Jeromos F12C  F12C 
2032060
-
1060723KJ
18 Kovács Márk F16B  F16B 
2032063
-
1030721KM
19 Lantai Boróka N16B  N16B 
2032070
-
2020715LA
20 Lantai Gyula F35BR  F35BR 
2015014
-
1710925LG
21 Lantai Lili N16B  N16B 
2032068
-
2050418LL
22 Mérő Dominika N18B  N18B 
2015002
-
2010128MD
23 Molnár Attila F21E  F21E 
8011222
-
1790120MA
24 Molnár Boglárka N12C  N12C 
2050693
-
2061214MB
25 Molnár Zoltán F21E  F21E 
8181815
-
1760922MZ
26 Németh Zsoltné N45  N45 
2054401
-
2680922NZ
27 Pegán Ágnes N16B  N16B 
8333833
-
2030112PA
28 Takács Csaba F55 
2082376
-
1620713TC
29 Tokai-Kiss Bálint F18B  F18B 
2014979
-
1000409TB
30 Tóth Attila F35A  F35A 
2087743
-
1800806TA
31 Wieder Ferenc Nyílt Kezdő 
448970
-
1560508WF
32 Wieder Ilona N60 
307744
-
2531213BZ
 Veszprémi Tájfutó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Csöngei Dezső F60  F60 
411906
-
1560511CD
2 Gombkötő Zsuzsanna N65  N65 
233530
-
2470920NJ
3 Tóth Károly F55  F55 
45187
-
1601201TK
4 ifj. Tóth Károly F21BR  F21BR 
45186
-
1900112TK
5 Tóth Károlyné Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
46143
-
2670422TK
 Victoria Sportegyesület Mórahalom
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Apró Máté F14C  F14C 
-
1050717AM
 Wawel Krakow
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Biederman Adrianna N20A  N20A 
8120200
-
NINCS
2 Garbacik Maja N20A  N20A 
8640909
-
NINCS
 Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Mitró Milán Zoltán F10D  F10D 
1200907
-
NINCS
2 Mitró Zoltán F40  F40 
222965
-
1720707MZ
 Zöld Sportok Clubja
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kovács Attila Gábor F65  F65 
8636769
-
1510425KA
Egyesületen kívül
# Egyesület / Név Ország 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bálint István F55 
-
-
2 Barát László Nyílt Technikás 
448964
-
-
3 Bunn Fiona N21E  N21E 
8150151
-
-
4 Carcas Freddie F21E  F21E 
8040999
-
-
5 Horváth Mihály Nyílt Kezdő 
-
NINCS
6 Kurti Istvan F60  F60 
2082354
-
-
7 Lauri Pekka F45  F45 
1907650
-
-
8 Mátyás Ildikó N50  N50 
8090563
-
2630509MI
9 Nurmi Miika F20A  F20A 
8638575
-
-
10 Rigby Aidan id. F21E  F21E 
8433133
-
-
11 Todd Finlay id. F21E  F21E 
8656117
-
-

[ Vissza ]

Shivling Hibajelentés | Adminisztrátor | Impresszum | Súgó