Menü

Tagszervezeti belépés

Felhasználó

Login:
Jelszó:
 
Elfelejtetted a jelszót?

Language

Budapesti és Pest Megyei Diákolimpia és Bókay Kupa

Nevezések

[ Vissza ]

Egyesületek szerint | Kategóriák szerint

 Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Vincze Rebeka N21E 
1409481
-
2940411VR
 Babits Mihály Gimnázium DSE
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Antal Katinka Bp. N-V 
-
2010716AK
2 Antal Péter F21B 
307539
-
1960129AP
3 Barlai Dániel Bp. F-III 
-
1040809BD
4 Bencze Gergő Bp. F-IV 
-
1020916BG
5 Borhegyi Teodóra Bp. N-V 
307544
-
2010521BT
6 Cieger Bálint Bp. F-IV 
-
NINCS
7 Faragó Tamás Bálint Bp. F-III 
-
1041010FT
8 Gyenge Barnabás Bp. F-V 
206318
-
1010126GB
9 Hajdú Levente Bp. F-VI 
-
NINCS
10 Kádár Dorka Bp. N-VI 
-
NINCS
11 Tiszai Zsófia Am. lány felsős 
-
NINCS
12 Kiss Dóra Eszter Bp. N-V 
307718
-
2001117KD
13 Konzili Kristóf Bp. F-III 
-
1040906KK
14 Kovács Bence Bp. F-II 
2066500
-
1070519KB
15 Kovács Botond Bendegúz Bp. F-IV 
307720
-
1020913KB
16 Kovács Fruzsina Bp. N-VI 
-
NINCS
17 Kovács Péter József Bp. F-IV 
2067296
-
1020801KP
18 Kovács Róbert Bp. F-VI 
8001127
-
1991127KR
19 Kriza Márton Bp. F-III 
2111505
-
NINCS
20 Lotz Patrik Bp. F-IV 
7021203
-
1021203LP
21 Magyar Tamás Bp. F-VI 
9000015
-
1980129MT
22 Marton Balázs Bp. F-IV 
-
NINCS
23 Nagy Martin Bp. F-VI 
-
NINCS
24 Nagy Gertrúd Bp. N-IV 
-
2031023NG
25 Sárospataki Anna Bp. N-VI 
46044
-
2980805SA
26 Somogyi Dániel Bp. F-III 
-
NINCS
27 Szabó Dalma Viktória Am. lány alsós 
-
NINCS
28 Takács Kristóf Bp. F-V 
-
1001207TK
29 Tímár Balázs Bp. F-III 
-
NINCS
30 Végh Zalán Bp. F-III 
-
1040809VZ
 Balatonfüredi Sport Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Csontos András Bp. F-IV 
8637650
-
1030331CA
 Budapesti Diáksport Szövetség
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Pálinkás Márk Am. fiú közép 
-
1990115PM
 Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Biró Aletta N40 
45481
-
2470710BA
2 Biró Áron F21B 
45275
-
1770114BA
3 Hegedüs Ábel F60 
1396181
-
1551031HA
4 Knuth Dávid F40 
45532
-
1681213KD
5 Kovács-Marosán Nádja Bp. N-II 
-
2070420KN
6 Lada Nikolett N21B 
2088241
-
2790124LN
7 Madarassy Mária N40 
962
-
2741202MM
8 Szecsődi Ákos F70 
45498
-
1420208SA
9 Urbán András F21B 
232759
-
1600109UA
10 Ürge László F50 
-
1631231UL
11 Ürge Réka Boróka Bp. N-IV 
-
NINCS
12 dr. Ürge-Vorsatz Diana N40 
-
2680503UD
 Diósgyőri Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Tölgyesi Tamás F21E 
7201394
-
1930209TT
2 Tugyi Levente F21E 
9940627
-
1940627TL
 Egri Spartacus Tájékozódási Futó Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bárány Tamás Bp. F-VI 
339898
-
1990202BT
2 Bátor Domonkos Bp. F-II 
-
NINCS
3 Bátor Kinga Bp. N-II 
-
NINCS
4 Bátor Szilárd F40 
411983
-
1710826BS
5 Bencsik Bernadett Bp. N-V 
-
2010320BB
6 Bencsik Henriett Bp. N-V 
-
2010320BH
7 Bojtor Szabolcs F21E 
9005283
-
1900125BS
8 Honfi Gábor F50 
505216
-
1550809HG
9 Kovács József F50 
700005
-
1580424KJ
10 Kovács-Sebestény Csilla N40 
339895
-
2740327KC
11 Simon Gábor F21B 
423887
-
1020102SG
12 Vöröss Gergő Bp. F-IV 
332803
-
1030320VG
 Fehérlófia Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ratinland Zsófia N21E 
2033995
-
2950320RZ
 FŐMTERV SE
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 dr. Cenner Tibor F40 
46138
-
1620321CT
 Gerecse Tájfutó Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balogh Zorka Bp. N-IV 
1031211
-
2031211BZ
2 Bordács Krisztián Bp. F-III 
1050801
-
1050801BK
3 Bordács Mónika Bp. N-II 
1200701
-
2070113BM
4 Cserna András Máté Bp. F-III 
1396278
-
1040330CA
5 Mauer Lajos F40 
232753
-
1740905ML
6 Mauer Luca Bp. N-II 
-
2100113ML
7 Mauer Máté Bp. F-III 
-
1050708MM
8 Nagy Bence Bp. F-II 
4460
-
1070120NB
9 Ódor Laura Bp. N-II 
1060406
-
2060406OL
 Gödöllői Kirchhofer József Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Abrán Csenge Pest N-III 
337865
-
2040427AC
2 Abrán Hanga Pest N-IV 
337864
-
2020605AH
3 Baji Boglárka Pest N-IV 
337890
-
2020313BB
4 Barta Regina Pest N-IV 
-
2020717BR
5 Dobay Benedek Pest F-II 
-
1070614DB
6 Dobay Ivett N40 
337872
-
2750601DI
7 Dobay Zsolt F40 
337870
-
1700729DZ
8 Dudok Balázs Pest F-II 
-
NINCS
9 Dudok Csaba F40 
337866
-
NINCS
10 Dudok Bálint Pest F-III 
-
1041108DB
11 Dudokné Székelyhidi Melinda N40 
337869
-
NINCS
12 Gyimesi Petra Kata Am. lány felsős 
-
NINCS
13 Kiss Ágoston Am. fiú alsós 
232781
-
NINCS
14 Kiss Boglárka Pest N-IV 
233556
-
2030506KB
15 ifj. Kiss György F40 
2111525
-
1740110KG
16 Kiss Kamilla Pest N-III 
233557
-
2041024KK
17 Kolozsi Liza Pest N-IV 
337884
-
2030126KL
18 Majoros Bence Zoltán Pest F-IV 
337881
-
1021018MB
19 Majoros Zoltán F40 
2072233
-
1750118MZ
20 Mundruczó Anna Pest N-III 
-
2041108MA
21 Mundruczó Géza Pest F-II 
-
1060308MG
22 Nagy József F40 
337874
-
NINCS
23 Nagy Norbert Nyílt Kezdő 
2111509
-
NINCS
24 Nagy Péter Pest F-IV 
2111507
-
1020422NP
25 Nagy Zsófia Pest N-IV 
2111508
-
2020422NZ
26 Pintér Barnabás Szabolcs Pest F-III 
337892
-
1041118PB
27 Pintér Bernadett Dorka Pest N-IV 
337891
-
2030214PB
28 Pintér István F40 
337879
-
NINCS
29 Pintér Marcell Pest F-II 
337893
-
1070922PM
30 Pintér Petra Pest N-II 
337877
-
2060602PP
31 Pólik Ádám Pest F-IV 
337886
-
1020801PA
32 Pólik Erika N40 
337885
-
NINCS
33 Székely Lili Pest N-III 
-
2040508SL
34 Székelyhidi Kata Pest N-IV 
337888
-
2020901SK
35 Szilágyi Zselyke Pest N-IV 
-
2030107SZ
36 Tóbiás Márton Pest F-IV 
337880
-
1030314TM
37 Tóth András Pest F-IV 
2072215
-
1021215TA
38 Tóth Benedek Pest F-III 
337860
-
1041206TB
39 Tóth László F40 
2067294
-
1700722TL
40 Tóth Márton Pest F-IV 
337883
-
1020411TM
41 Vajda Júlia Am. lány alsós 
-
NINCS
 Gyöngyösi Tájfutó Klub
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Szalai Éva N50 
9111113
-
2630910SE
2 Szalóki Rezső F60 
8111114
-
1520522SR
 Hegyisport Szentendre Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kármán Katalin N50 
9581212
-
2581212KK
 Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakosztály
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Benárd Emma Bp. N-III 
502915
-
NINCS
2 Burian Lóránt F21B 
2067293
-
1970312BL
3 Czakó Boglárka Bp. N-IV 
8031118
-
2031118CB
4 Dudás Márk Bp. F-V 
45424
-
NINCS
5 Gárdonyi Csilla N21E 
888342
-
2010109GC
6 Gárdonyi Soma Bp. F-IV 
2050677
-
1020908GS
7 Héj-Csizmazia Lelle Bp. N-II 
2019810
-
NINCS
8 Iván Eszter Bp. N-V 
7011218
-
2011218IE
9 Kálmán Tamara Bp. N-IV 
8021105
-
2021105KT
10 Kézdy Judit Bp. N-IV 
7201399
-
2030629KJ
11 Kincses Ábel Bp. F-IV 
2019809
-
1030410KA
12 Kincses Tamás Bp. F-III 
2019806
-
1041202KT
13 Kovács Boglárka Bp. N-VI 
2019788
-
NINCS
14 László Dorottya Bp. N-IV 
2019794
-
2020201LD
15 Miavecz Balázs F21E 
505244
-
1960830MB
16 Mikite Márton Bp. F-IV 
307572
-
NINCS
17 Minich Bálint Bp. F-II 
45427
-
NINCS
18 Molnár Csenge Bp. N-III 
411903
-
NINCS
19 Molnár Csongor Bp. F-IV 
339872
-
1020502MC
20 Pályi Lőrinc Bp. F-V 
2072203
-
1010603PL
21 Sárközy Zsófia N21E 
7990513
-
2990513SZ
22 Ürge Dóra Bp. N-V 
2019780
-
2010412UD
23 Zempléni Lilla Bp. N-IV 
1841194
-
2030225ZL
24 Zsebeházy István F21E 
505219
-
1850918ZI
 Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ormay György F60 
332835
-
1570122OG
2 Ormay Péter Bp. F-II 
2022123
-
NINCS
3 dr. Zempléni András F50 
233619
-
1600725ZA
 Hódmezővásárhelyi Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kovács Zita N40 
-
2750928KZ
2 Vörös Bálint Bp. F-III 
-
1051219VB
3 Vörös Gábor F40 
-
1740306VG
4 Vörös Júlia Bp. N-II 
-
2080612VJ
5 Vörös Sára Bp. N-II 
-
2080612VS
 Kalocsai Sport Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kiss Gábor F21E 
2067288
-
1800412KG
 Mazsola Tájfutó és Természetbarát Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Horváth Csongor F21E 
8000630
-
3000630HC
2 Horváth Hanga N21B 
7971025
-
2971025HH
3 Horváth Sándor F21B 
505260
-
1660930HS
4 Zelena Dóra N21B 
505257
-
2700815ZD
 Műegyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Matics Gyula F40 
8163264
-
1750215MG
2 Matics Marcell Bp. F-II 
46082
-
NINCS
3 Weiler Zsolt F50 
232799
-
1621118WZ
 Pécsi Vasutas Sportkör
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Baumholczer Máté F21E 
7201392
-
1921210BM
2 Gyurina Judit Pest N-III 
-
2050520GJ
3 Gyurina László Pest F-II 
-
NINCS
4 Gyurina Márton Nyílt Kezdő 
-
NINCS
5 Gyurina Szabolcs F40 
45569
-
1770312GS
6 Szuromi Luca N21E 
505226
-
2960901SL
 Postás Sport Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 ifj. Schell Antal F40 
45537
-
1690412SA
2 Schell Antal F70 
4491
-
1391025SA
3 Schell Levente Am. fiú alsós 
-
1070801SL
 Salgótarjáni Dornyay Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Fehérvári Dániel F21E 
8220394
-
1940322FD
2 Goldmann Júlia N21E 
443161
-
2961001GJ
3 Mag Fruzsina Bp. N-IV 
8035702
-
2030507MF
4 Mag Viktória Bp. N-IV 
8035704
-
2030507MV
5 Stork Mihály F21E 
888351
-
1970227SM
6 Varga Petra Bp. N-IV 
8222228
-
2021002VP
 Sárvári Kinizsi Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Schenk Anna Bp. N-IV 
2066456
-
2021213SA
 Siketek Sport Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Boros Imre F21E 
2042377
-
1770804BI
 Silvanus Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Faragó Bors Bp. F-II 
46011
-
1090106FB
2 Faragó Csongor Nyílt Kezdő 
2019789
-
1110621FC
3 Faragó Hanga Bp. N-II 
5620
-
2060605FH
4 Zatureczkiné Szabó Katalin N21B 
45942
-
2830512SK
 Sirályok Sportegyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Fazekas Tomaj Bp. F-IV 
-
1031010FT
2 Lugosi Balázs Bp. F-II 
-
1080426LB
3 Lugosi Dorottya Bp. N-III 
-
2040428LD
4 Pócsi László Bp. F-IV 
5623
-
1030213PL
 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bakó Áron F21E 
7201391
-
1921010BA
2 Balázs Ottó F50 
45343
-
1630421BO
3 Barczy Hanna Bp. N-III 
2037780
-
2050718BH
4 Bardon-Kinde Vanda N21B 
700024
-
2940630KV
5 Barta Gergely Bp. F-V 
2022135
-
1000207BG
6 Bartók Annamária Bp. N-V 
2050694
-
2000207BA
7 Boór András Bp. F-IV 
2072211
-
1030507BA
8 Boór Bernát Bp. F-II 
2072212
-
1070429BB
9 Boros Lilla Hanna Bp. N-IV 
2037782
-
2050524BL
10 Bugár Gergely F21E 
9101950
-
1920904BG
11 Bujdosó István F50 
7020217
-
1640716BI
12 Bujdosó Márk Levente Pest F-II 
8080705
-
1080705BM
13 Bujdosó Zoltán Pest F-IV 
8020217
-
1020217BZ
14 Buzády András Bp. F-III 
2037783
-
1040902BA
15 Buzády Elena Bp. N-III 
2037784
-
2040902BE
16 Buzás Benedek Bp. F-V 
2088252
-
1010612BB
17 Csizmadia Róbert Bp. F-VI 
2037770
-
1990131CR
18 Czirják Ádám Bp. F-II 
2037785
-
1070515CA
19 Egei Balázs Bp. F-V 
1396220
-
1010502EB
20 Egei Patrik Bp. F-VI 
2037814
-
1980717EP
21 Fey Dávid Bp. F-III 
2062996
-
1041008FD
22 Frank Mirjam Bp. N-II 
2037786
-
2060526FM
23 Gáti András Bp. F-IV 
2072224
-
1020625GA
24 Guszlev Zsombor Bp. F-II 
2037787
-
1070725GZ
25 Gyalog László F60 
907
-
1490810GL
26 Hentes Ildikó N40 
1080705
-
2691109HI
27 Horváth Lilla Bp. N-IV 
2072207
-
2031212HL
28 Inges Ágoston Bp. F-III 
2037772
-
1050629IA
29 Kálmán Imola Bp. N-V 
8001105
-
2001105KI
30 Kapitány András Bp. F-IV 
2037788
-
1020927KA
31 Király Boróka N21E 
233690
-
2990414KO
32 Kiss Imre Bálint Bp. F-IV 
2037789
-
1021201KI
33 Klement Gábor F40 
2066480
-
1730217KG
34 Klement Kelén Bp. F-IV 
8636777
-
1030510KK
35 Knuth Bálint Bp. F-V 
2056187
-
1010919KB
36 Knuth Gergely Bp. F-II 
2082347
-
1071112KG
37 Knuth Sára Bp. N-III 
2082348
-
2050524KS
38 Koren Anikó Bp. N-III 
2037790
-
NINCS
39 Liszka Krisztián F21E 
1408162
-
1921001LK
40 Mesterházy Buda Bp. F-II 
2037773
-
1070422MB
41 Molnár Jeannette N50 
505285
-
2670506MJ
42 Morandini Hanga N21E 
8160903
-
2920503KH
43 Morandini Viktor F21E 
8030916
-
1870623MV
44 Musza Valéria Bp. N-III 
2072201
-
2040425MV
45 Nyáry Dorottya Bp. N-IV 
2072271
-
2020101ND
46 Ormay Mihály F21E 
8636768
-
1991224OM
47 Orosz Tímea Bp. N-III 
45930
-
2050911OT
48 Orosz Viktória Bp. N-III 
8636780
-
2040418OV
49 Pallos Tímea Bp. N-IV 
2037791
-
2020626PT
50 Pálos Vince Bp. F-III 
2037774
-
1060117PV
51 Panyi Örs Bp. F-II 
2037792
-
1060315PO
52 Papp Dominik Bp. F-III 
2037793
-
1041028PD
53 Papp Márton Bp. F-IV 
2037794
-
1020914PM
54 Peregi Dániel Bp. F-VI 
2022134
-
1970526PD
55 Rácz Tamás Bp. F-IV 
2037796
-
1030816RT
56 Ramel Dániel Bp. F-IV 
2037799
-
1031005RD
57 Rumi Zoárd Bp. F-V 
2022136
-
1010930RZ
58 Somlai Katalin N40 
2111506
-
2680630SK
59 Tálas Soma Bp. F-IV 
8637647
-
1021216TS
60 Toldi Levente Bp. F-IV 
2022139
-
1020211TL
61 Török Fülöp Bp. F-III 
2037778
-
1041220TF
62 Turi Hanna Bp. N-IV 
2111502
-
2020603TH
63 Vavrek Roland Pest F-V 
2037798
-
1000920VR
64 Weiler Vince Bp. F-VI 
2022128
-
1990117WV
65 Weiler Virág N21E 
7201395
-
2960114WV
66 Zacher Enikő Bp. N-V 
2022143
-
2001008ZE
67 Zacher Noémi Bp. N-V 
2022125
-
2001008ZN
68 Zengő Benedek Bp. F-IV 
2037779
-
1021002ZB
 Tipo Tájfutó és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Baracsi Hanna Bp. N-III 
-
2050801BH
2 Baracsi Léna Bp. N-II 
-
2070519BL
3 Baracsi Luca Bp. N-IV 
-
2031106BL
4 Bartha Ábel Pest F-II 
-
NINCS
5 Demmiány Júlia Pest N-II 
-
2060708DJ
6 Demmiány Márton Pest F-II 
-
1060708DM
7 Detrekői Sára Bp. N-IV 
416692
-
2020829DS
8 Fischer Mária N50 
7675713
-
2520801FM
9 dr. Gombkötő Péter F70 
2066466
-
1440912GP
10 Gönczi Keve Pest F-V 
8010610
-
1010610GK
11 Gönczi Péter Pest F-IV 
8031221
-
1031221GP
12 Gönczi Róbert F40 
8020501
-
1720501GR
13 Gönczi Zsuzsa Pest N-II 
2069579
-
2060810GZ
14 Juhos György F21B 
206018
-
5870211JG
15 Jurás Máté Pest F-IV 
8030128
-
1030128JM
16 Karakai Áron Bp. F-V 
9999902
-
1010730KA
17 Karakai Pál Bp. F-III 
7000400
-
1040403KP
18 Kocsis Fanni Bp. N-IV 
307752
-
2030623KF
19 Kovács Kende Pál Bp. F-IV 
8631454
-
1031028KK
20 Lengyel Krisztina Bp. N-IV 
2088251
-
2020530LK
21 Magyari Orsolya N40 
233503
-
2700428MO
22 Maulis Miklós Pest F-II 
-
1060731MM
23 Mihályi Ferenc F21E 
2026128
-
1841030MF
24 Néda Júlia Pest N-IV 
9411022
-
2021104NJ
25 Néda Tamás Pest F-IV 
9411021
-
1021104NT
26 Paskucz-Szathmáry Henrietta Bp. N-II 
-
2060412PH
27 Paskucz-Szathmáry Kinga Bp. N-II 
-
2080113PK
28 Porgányi Márk F21E 
1396123
-
1970222PM
29 Rácz Márton F70 
2072236
-
1360224RM
30 Székely Márton Bp. F-III 
-
1040420SM
31 Székely Rozália Bp. N-IV 
307751
-
2020221SR
32 Tóth Barbara Pest N-IV 
427660
-
2030406TB
33 Tóth Blanka Pest N-V 
2022200
-
2020210TB
34 Tóth Martin Pest F-II 
232848
-
1070626TM
35 Ürge Bence Bp. F-II 
-
1070413UB
 Törekvés Sport Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bírócsák Olivér Am. fiú alsós 
-
1090105BO
2 Fazekas-Szűcs Barnabás Bp. F-II 
-
1061025FB
3 Fazekas-Szűcs Tamás Am. fiú alsós 
-
1090713FT
4 Ihnáth Zsombor Bp. F-II 
-
1061114IZ
5 Józsa Gábor F21E 
2088256
-
1830818JG
6 Juhász Vencel Bp. F-II 
-
1070927JV
7 Kertesi Vince Am. fiú alsós 
-
1060127KV
8 Korcsok Dávid Pest F-V 
-
1000424KD
9 Lengyel Sámuel Bp. F-III 
-
1050717LS
10 Máder Vilmos Bp. F-II 
-
1060312MV
11 Máramarosi István F40 
307714
-
1710907MI
12 Máramarosi Ákos Bp. F-IV 
-
1030215MA
13 Máramarosi Anna Bp. N-II 
-
2060914MA
14 Máramarosi Dóra Bp. N-III 
-
2050209MD
15 Máramarosi Rita Bp. N-III 
-
2050209MR
16 Néda László F40 
2056169
-
1721130NL
17 Rauscher Fülöp Am. fiú alsós 
-
1090429RF
18 Szarvas Tádé Bp. F-II 
-
1060831ST
19 Szarvas Timót Bp. F-II 
-
3060831ST
20 Vidra Róza Am. lány alsós 
-
2060708VR
21 Virág András Am. fiú alsós 
-
1080119VA
 Tungsram Sport Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Cserteg István F70 
339876
-
1381006CI
2 Hodossy Béla F70 
363435
-
1370912HB
 Vizsla Egészség, Sport és Környezettudatos Egyesület
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Angelidisz Athina Pest N-II 
-
2060404AA
2 Bánfi Bulcsú Pest F-II 
-
NINCS
3 Bánfi Lóránt Pest F-II 
-
1080229BL
4 Biró Artúr Bp. F-II 
964
-
1080129BA
5 Biró Lőrinc Bp. F-II 
-
1090925BL
6 Bonifert Balázs Bp. F-IV 
-
1021105BB
7 Bonifert Gergely Pest F-II 
-
1080101BG
8 Braun Vilmos Pest F-II 
-
1080128BV
9 Doroszlai Lelle Pest N-II 
-
2070729DL
10 Egri Mátyás Pest F-III 
-
1030904EM
11 Erdős Ferenc F50 
-
NINCS
12 Erdős Kata Pest N-II 
-
NINCS
13 Erdős Lili Pest N-II 
-
2080101EL
14 Mészáros Ákos Pest F-II 
-
1061120MA
15 Nagy Patricia Pest N-III 
-
2050315NP
16 Németh Eszter Pest N-II 
-
2051126NE
17 Prókai Gábor Bp. F-III 
-
1051026PG
18 Prókai Nóra Pest N-II 
-
2080424PN
19 Szakál-Biró Sára Pest N-II 
-
2090822SS
20 Varga Viktória Rózsa Pest N-III 
-
2050814VV
 Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Sárecz Bence Bp. F-II 
411911
-
1070425SB
2 ifj. Sárecz Lajos F40 
448980
-
1761205SL
3 Szabó Ágnes N21B 
2072222
-
2800406SA
4 Uhlir Tímea N40 
505270
-
2761117HT
Egyesületen kívül
# Egyesület / Név Ország BPDO
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Czimbalmos Gábor Am. fiú felsős 
-
-
2 Gál Ildikó Nyílt Kezdő 
206013
-
-
3 Kiss Gábor András F21B 
233517
-
NINCS
4 Páling Ádám Pest F-II 
867
-
NINCS
5 Szegi Natália Am. lány alsós 
-
-
6 Ujváry Bálint Am. fiú felsős 
-
-

[ Vissza ]

Shivling Hibajelentés | Adminisztrátor | Impresszum | Súgó