Menü

Tagszervezeti belépés

Felhasználó

Login:
Jelszó:
 
Elfelejtetted a jelszót?

Language

Postás Kupa

Nevezések

[ Vissza ]

Egyesületek szerint | Kategóriák szerint

 Akademik TU Košice
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Belicová Elena N55A  N55A 
307259
-
NINCS
2 Ivanková Sandra N16E  N16E 
8631587
-
NINCS
3 Janšo Jakub Karol F12C  F12C 
2051421
-
NINCS
4 Janšo Karol F55A  F55A 
2051437
-
NINCS
5 Kiss Pavol F21C  F21C 
362921
-
NINCS
6 Kuchta Ján F60A  F60A 
2051335
-
NINCS
7 Kurák Michal F16E  F16E 
2051399
-
NINCS
8 Kuráková Valéria N45A  N45A 
2051441
-
NINCS
9 Mušinská Eva N50A  N50A 
2032145
-
NINCS
10 Mušinský Tomáš F21E  F21E 
920667
-
NINCS
11 Novota Lukáš F14E  F14E 
2025333
-
NINCS
12 Novota Mikuláš F50A  F50A 
2025332
-
NINCS
13 Papuga František F50A  F50A 
307290
-
NINCS
14 Papuga Miroslav F21E  F21E 
886720
-
NINCS
15 Papugová Andrea N21E  N21E 
2051346
-
NINCS
16 Papugová Elena N50A  N50A 
416733
-
NINCS
17 Papugová Katarína N21B  N21B 
232225
-
NINCS
18 Pollák Jozef F50A  F50A 
920651
-
NINCS
19 Roháč Martin F14E  F14E 
1408128
-
NINCS
20 Roháč Zdenko F40A  F40A 
2051301
-
NINCS
21 Roháčová Viktória N18E  N18E 
1403139
-
NINCS
22 Sláma Peter F50A  F50A 
9102083
-
NINCS
23 Sláma Richard F14E  F14E 
2008508
-
NINCS
24 Slámová Jana N40A  N40A 
7207626
-
NINCS
25 Šofranková Antónia N21E  N21E 
2051330
-
NINCS
26 Tysz Adam F21E  F21E 
2020702
-
NINCS
27 Velgusová Michaela N16E  N16E 
2051450
-
NINCS
28 Velgusová Miroslava N14E  N14E 
2051329
-
NINCS
29 Weissová Luboslava N16E  N16E 
2032149
-
NINCS
30 Žilinčík Slávko F60A  F60A 
307265
-
NINCS
 Alba Regia Atlétikai Klub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Molnár Tibor F45A  F45A 
46127
-
1711020MT
2 Pápai János F55A  F55A 
2066467
-
1580920PJ
3 Pápainé Poós Ildikó N55A  N55A 
45263
-
2591228PP
 Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Árné Molnár Krisztina N35A  N35A 
2082344
-
2780715AK
2 Balogh András F16E  F16E 
2111520
-
1011004BA
3 Bognár Zoltán F16E  F16E 
2092462
-
1011110BZ
4 Hargitai Barnabás Attila F14E  F14E 
7207916
-
1041217HB
5 Jacsev Fülöp F14E  F14E 
45138
-
1030702JF
6 Juhász Júlia N40A  N40A 
2092464
-
2671205JJ
7 Marosi Ákos F14E  F14E 
2111521
-
1030726MA
8 Molnár Péter F14E  F14E 
45324
-
1030405MP
9 Nagy Péter Pál F14E  F14E 
-
1040420NP
10 Szalay Levente F18E  F18E 
7991224
-
1991224SL
11 Szele Bálint F16E  F16E 
2092466
-
1010609SB
12 Veszelszki Barnabás F18E  F18E 
2092465
-
1990331VB
13 Veszelszki Márton F12C  F12C 
45271
-
1050605VM
14 Vincze Rebeka N21E  N21E 
1409481
-
2940411VR
 Apex Optimista Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Asztalos Dániel Sándor F21BR  F21BR 
-
1920824AD
2 Rontó Zoltán F35BR  F35BR 
9690131
-
1690131RZ
3 Sávai Mária N60A  N60A 
875
-
2540710TS
 Bakonyi Tájfutó Klub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ládi János F65A  F65A 
9930000
-
1510604LJ
2 Országi Sára N15-18C 
2025036
-
2020915OS
3 Pegán Ágnes N15-18C 
2025034
-
2030112PA
4 Zsidó Alexandra N15-18C 
2025035
-
2030606ZA
 Balassagyarmati Balassi Bálint KSE
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Novotni Tiborné N65A  N65A 
505247
-
2520302NT
2 Szopori Éva N60A  N60A 
45476
-
2550421SE
 Balatonalmádi Herkules Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Andrási Lajos F65A  F65A 
2072285
-
1481201AL
2 Bacsó Attila F65A  F65A 
2072281
-
1510305BA
3 Horváth Tivadar F60A 
363472
-
1531105HT
4 Komár Béla F70A  F70A 
45145
-
1450721KB
5 Komár Béláné N65A  N65A 
45208
-
2480204KB
 Balatonfüredi Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Csontos András F14E  F14E 
8637650
-
1030331CA
2 Gaál Csanád F14E  F14E 
8636199
-
1030128GC
3 Küronya Frigyes F16E  F16E 
8637649
-
1020708KF
4 Péntek Márton F18E  F18E 
2022218
-
1000219PM
 Budakalászi Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Cserna András F35BR 
1396276
-
1710817CA
2 Mecser Péter F21BR  F21BR 
1416601
-
1830810MP
3 Simkó Livia N40A  N40A 
1396240
-
2731101SL
4 Simkó Zoltán F35BR  F35BR 
1396241
-
1760111SZ
 Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Braun János F35BR 
963
-
1590216BJ
2 Braun Vilmos F10D 
-
NINCS
3 Burian Hana N45A  N45A 
2067297
-
2690329BH
4 Csongrádi Jenő F70A  F70A 
4512
-
1460819CJ
5 Fóthi Áron F21E 
307535
-
1821113FA
6 Hajas Csilla N45A  N45A 
233618
-
2640218HC
7 Hegedüs Ábel F60A  F60A 
1396181
-
1551031HA
8 Hegedüs András F65A  F65A 
6770
-
1500712HA
9 Kálmán Péter F40A  F40A 
888335
-
1730619KP
10 Knuth Dávid F35BR  F35BR 
45532
-
1681213KD
11 Kovács Balázs F21BR  F21BR 
500570
-
1670514KB
12 Lux Iván F70A  F70A 
888336
-
1460807LI
13 Madarassy Anikó N40A 
505279
-
2730201MA
14 Madarassy Mária N21BR 
962
-
2741202MM
15 Muszély György F75A  F75A 
2072210
-
1420702MG
16 Nagy Krisztina N40A  N40A 
2050670
-
2760329NK
17 Szecsődi Ákos F75A  F75A 
45498
-
1420208SA
18 Szegi Amondó Zoltán Nyílt Technikás 
363436
-
NINCS
19 Urbán András F50A  F50A 
232759
-
1600109UA
20 Zánkay András F70A  F70A 
416701
-
1470407ZA
21 Zánkay Balázs F35BR  F35BR 
-
NINCS
 Ceglédi Bem Vasutas
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Gábor Ágnes N40A 
222992
-
2760714GA
2 Józsa Borbála N21B 
7208024
-
2810212JB
3 Mráz János F21BR 
332829
-
1781111MJ
4 Szatmáry Judit N35BR  N35BR 
45281
-
2730112SJ
 Diósgyőri Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balabás Péter Gergő F21B  F21B 
1418056
-
1830623BP
2 Debnár Zsuzsanna N35BR  N35BR 
1418072
-
2720502DZ
3 Demeter Ágoston F16E  F16E 
2107951
-
1021101DA
4 Demeter Ambrus F18E  F18E 
1418057
-
1000218DA
5 Demeter Zsolt Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
45287
-
1811017DZ
6 Demeterné Dózsa Viktória Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
NINCS
7 Göbler Domonkos F14E  F14E 
2107952
-
1040114GD
8 dr. Hegedűs Ágnes N45A  N45A 
9041470
-
2700414HA
9 Hrotkó Mátyás F12C  F12C 
2107953
-
1051001HM
10 Koleszár Martin F16E  F16E 
1418058
-
1010914KM
11 Komjáthi Ádám F18E  F18E 
1418059
-
1001217KA
12 Leleszi Marcell F18E  F18E 
9000708
-
1000708LM
13 Major Imre Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
2107954
-
NINCS
14 Makai András F21BR  F21BR 
45565
-
1780404MA
15 Németh Luca N16E  N16E 
1418060
-
2021016NL
16 dr. Simkó Andrea Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
2107955
-
NINCS
17 Szabó Mátyás Benjamin F12C  F12C 
2107956
-
2050326SM
18 Szilágyi Emese N18E  N18E 
9122399
-
2991223SE
19 Szilágyi Iringó N18E  N18E 
9010701
-
2010701SI
20 Szilágyi Zsejke Julianna N10D  N10D 
45543
-
2070515SZ
21 Szűcs Kende F14E  F14E 
2107957
-
1030222SK
22 Tamás Bence F12C  F12C 
45541
-
1060424TB
23 Tamás Bianka N18E  N18E 
7990601
-
2990601TB
24 Tóbis Anita N18E  N18E 
9000820
-
2000820TA
25 Tőczik Vendel F14E  F14E 
2107958
-
1040226TV
26 Tölgyesi Tamás F21E  F21E 
1418064
-
1930209TT
27 Tugyi Levente F21E  F21E 
9940627
-
1940627TL
28 Vass Tünde Lilla N15-18C  N15-18C 
2107959
-
2020930VT
29 Zámbó Katalin N21BR  N21BR 
1418061
-
2760220ZK
30 Zsigmond Száva N21E  N21E 
8008000
-
2850101ZS
31 Zsigmond Vanda F21B 
9900921
-
2900921ZV
32 Zsigmond Zsombor F16E  F16E 
9010328
-
1010328ZZ
 DISZ Közéleti, Kulturális és Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Asboltné Kerekes Ágnes N45A  N45A 
416604
-
2690818AK
2 Szabó László F60A  F60A 
2012283
-
1540101SL
 Egri Spartacus Tájékozódási Futó Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bárány Tamás F18E  F18E 
339898
-
1990202BT
2 Bojtor Szabolcs F21E  F21E 
9005283
-
1900125BS
3 Boros Kitti N21BR  N21BR 
8636778
-
2970824BK
4 Csécs Boglárka N16E  N16E 
8045300
-
2020427CB
5 Dovák Szonja Klára N14E  N14E 
339894
-
2030505DS
6 Honfi Gábor F60A  F60A 
505216
-
1550809HG
7 Hrenkó László F55A  F55A 
8081959
-
1590808HL
8 Jacsó Barnabás F16E  F16E 
9010720
-
1010720JB
9 Kocsik Nóra N16E  N16E 
363408
-
2010802KN
10 Korózs Attila F21B  F21B 
7766777
-
1921008KA
11 Kovács József F55A  F55A 
700005
-
1580424KJ
12 Tiszlavicz Veronika N18E  N18E 
332822
-
2990530TV
13 Varga Gergő F14E  F14E 
332802
-
1030815VG
14 Vass Dániel F18E 
363410
-
1000930VD
15 Vöröss Gergő F14E  F14E 
332803
-
1030320VG
 Egri Testedző Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Hráb Dániel F21BR  F21BR 
411934
-
1910605HD
2 Kiss Teodóra N45A  N45A 
2072284
-
2680924KT
3 Mizur Peter F21E  F21E 
7202851
-
5910727MP
4 dr. Nagy Árpád F70A  F70A 
2072283
-
1441001NA
5 Radics Anna N50A  N50A 
2072288
-
2650216RA
6 Repka Dániel F21BR  F21BR 
-
1911220RD
7 Rudi Péter F45A  F45A 
-
-
1691015RP
8 Rudi Soma F21BR  F21BR 
-
-
1981101RS
 Ekonom Banska Bystrica
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Nemcova Erika N21E 
416753
-
NINCS
2 Nemec Juraj F21E 
406961
-
NINCS
 Espoon Suunta
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Aunula Jerry F18E  F18E 
503407
-
NINCS
2 Autti Marja Liisa N50A  N50A 
9102874
-
NINCS
3 Haapala Ida N16E  N16E 
9201383
-
NINCS
4 Heinaro Lauri F18E  F18E 
553409
-
NINCS
5 Heinaro Mervi N50A  N50A 
553414
-
NINCS
6 Heinaro Taru N16E  N16E 
553420
-
NINCS
7 Kivilaakso Anni N20E  N20E 
9201476
-
NINCS
8 Laaksonen Emil F16E  F16E 
8411955
-
NINCS
9 Lahdenperä Melina N16E  N16E 
553413
-
NINCS
10 Määttänen Maria N16E  N16E 
8638297
-
NINCS
11 Palmen Alvar F21E  F21E 
8636164
-
NINCS
12 Palmen Virpi N45A  N45A 
553422
-
NINCS
13 Paloheimo Oona N16E  N16E 
553417
-
NINCS
14 Pernu Lari F21E  F21E 
553408
-
NINCS
15 Pernu Saara N18E  N18E 
553406
-
NINCS
16 Plit Heidi N20E  N20E 
981106
-
NINCS
17 Puupponen Erno F40A  F40A 
7121173
-
NINCS
18 Puupponen Lauri F16E  F16E 
553410
-
NINCS
19 Raitola Sami F16E  F16E 
1160012
-
NINCS
20 Rautio Mikael F18E  F18E 
8637637
-
NINCS
21 Senn Siana N16E  N16E 
553416
-
NINCS
22 Ståhlberg Elisa N18E  N18E 
553402
-
NINCS
23 Ståhlberg Emilia N21E  N21E 
8636176
-
NINCS
24 Suntioinen Elli-Anna N16E  N16E 
553403
-
NINCS
25 Tervakangas Mikko F18E  F18E 
7040404
-
NINCS
26 Uusitalo Topias F16E  F16E 
553421
-
NINCS
27 Väisänen Leevi F18E  F18E 
8629611
-
NINCS
 Farmaceut Bratislava
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bukovác Filip F12C  F12C 
2096113
-
NINCS
2 Bukovác Maroš F21E  F21E 
525005
-
NINCS
3 Bukovácová Alena N35A  N35A 
522004
-
NINCS
4 Glončák Peter F21E  F21E 
2012281
-
NINCS
5 Kasza Ladislav F45A  F45A 
2078497
-
NINCS
6 Kasza Tomáš F12C  F12C 
2078496
-
NINCS
7 Mižúr Ján F60A 
2079503
-
NINCS
8 Mižúrová Jana N50A  N50A 
2079495
-
NINCS
9 Paluska Jozef F40A 
2078490
-
NINCS
10 Paluska Karol F12C 
2078492
-
NINCS
11 Palusková Katarína N16E 
2078491
-
NINCS
12 Pružincová Tereza N18E  N18E 
416559
-
NINCS
13 Šmelíkova Hana N45A  N45A 
2012280
-
NINCS
14 Števičová Tereza N18E  N18E 
207812
-
NINCS
 Fehérlófia Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Babos Márk F15-18C  F15-18C 
2009008
-
1020325BM
2 Csike Tekla N21B  N21B 
2009011
-
2960929CT
3 Jámbor Zsigmond F14E  F14E 
2009014
-
1030424JZ
4 Péri Gergő Gábor F21BR  F21BR 
2033991
-
1990404PG
5 Péri Kata Luca N14E  N14E 
2033993
-
2040105PK
6 Ratinland Zsófia N21E  N21E 
2033995
-
2950320RZ
 FŐMTERV SE
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Buzás Gyula F45A 
46081
-
1710823BG
2 dr. Cenner Tibor F55A 
46138
-
1620321CT
 Futárok Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balogh Edina N21BR 
2050688
-
2790407BE
2 Balogh Katalin N21BR  N21BR 
45972
-
2830112BK
3 Lénárt István F35BR 
232823
-
1681004LI
4 Mezei Anikó N40A  N40A 
45167
-
2771028TA
5 Nagy Tibor F45A 
307511
-
1690405NT
6 Nagyné Bódis Borbála N35BR 
411938
-
2720630NB
7 Rusvai László F55A  F55A 
363425
-
1621106RL
8 Rusvai Mónika N21BR 
363427
-
2890904RM
9 Rusvainé Barócsi Katalin N50A  N50A 
363426
-
2650729RB
10 Spisák László F21BR  F21BR 
1300068
-
1900423SL
11 Szikra Zoltán F21C  F21C 
2050690
-
1770927SZ
 Gerecse Tájfutó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ambrus Andrea Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
NINCS
2 Balogh László Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
-
NINCS
3 Balogh Zorka N14C  N14C 
1031211
-
2031211BZ
4 Barsi Anna Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
1302693
-
NINCS
5 Bordács Krisztián F12C  F12C 
1050801
-
1050801BK
6 Bordács László Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
1711225
-
1711225BL
7 Bordács Mónika N10D  N10D 
1200701
-
2070113BM
8 Eipl András F40A  F40A 
-
NINCS
9 Eipl Richárd F10D  F10D 
-
1070103ER
10 Eiplné Sipos Ágnes N35BR  N35BR 
-
NINCS
11 ifj. Eipl András F14E  F14E 
-
1040425EA
12 Kis Gábor F55A  F55A 
-
1600703KG
13 Kis Kende Ágoston F10D  F10D 
-
1070918KK
14 Krajcár Lajos F45A  F45A 
1302673
-
1681001KL
15 Krajcár Tamás F15-18C  F15-18C 
-
1041118KT
16 Mauer Lajos F40A  F40A 
232753
-
1740905ML
17 Mauer Máté F12C  F12C 
-
1050708MM
18 Ódor Laura N12C  N12C 
1060406
-
2060406OL
19 Ódor Zoltán F35BR  F35BR 
1791029
-
1791029OZ
 Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bertóti Regina N21E  N21E 
307763
-
2900122BR
2 Takács Orsolya N20E  N20E 
8200082
-
2980414TO
3 Takács Szilvia N16E  N16E 
8020802
-
2020201TS
4 Varga József F55A  F55A 
2019818
-
1600509VJ
 Gödöllői Kirchhofer József Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Abrán József F35BR 
-
NINCS
2 Abrán Csenge N14C  N14C 
-
2040427AC
3 Abrán Hanga N15-18C 
-
2020605AH
4 Baji Boglárka N16E 
-
2020313BB
5 Barta Regina N15-18C  N15-18C 
-
2020717BR
6 Dobay Benedek F10D  F10D 
-
1070614DB
7 Dobay Ivett N40A 
-
2750601DI
8 Dobay Zsolt F45A 
-
1700729DZ
9 Dudok Balázs F12C 
-
NINCS
10 Dudok Csaba F45A 
-
NINCS
11 Dudok Bálint F15-18C 
-
1041108DB
12 Dudokné Székelyhidi Melinda N35BR 
-
NINCS
13 Ivaskó Barnabás FN10DK  FN10DK 
-
1080215IB
14 Ivaskóné Kubovics Szilvia Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
NINCS
15 Kiss Ágoston FN10DK  FN10DK 
232781
-
NINCS
16 Kiss Boglárka N14E  N14E 
233556
-
2030506KB
17 Kiss György F70A  F70A 
2082334
-
1470522KG
18 ifj. Kiss György F35BR  F35BR 
2111525
-
1740110KG
19 Kiss Kamilla N14E  N14E 
233557
-
2041024KK
20 Kovács Patrik Nyílt Kezdő 
-
1050427KP
21 László Örs F15-18C  F15-18C 
-
1020531LO
22 Lesták Sámuel F16E 
-
1020423LS
23 Nagy Norbert FN10DK  FN10DK 
-
NINCS
24 Nagy Péter F16E  F16E 
2111507
-
1020422NP
25 Nagy Zsófia N16E  N16E 
2111508
-
2020422NZ
26 Nagyné Simon Ágnes N45A  N45A 
2111509
-
NINCS
27 Pólik Ádám F15-18C  F15-18C 
-
1020801PA
28 Pólik Erika Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
NINCS
29 Pólik Zsófia N12C  N12C 
-
2050215PZ
30 Székely Lili N14C  N14C 
-
2040508SL
31 Székelyhidi Kata N15-18C  N15-18C 
-
2020901SK
32 Szilágyi Zselyke N14C  N14C 
-
NINCS
33 Tóbiás Márton F14E 
-
1030314TM
34 Tóth András F15-18C  F15-18C 
2072215
-
1021215TA
35 Tóth Benedek F15-18C 
-
1041206TB
36 Tóth László F45A  F45A 
2067294
-
1700722TL
37 Tóth Márton F16E 
-
1020411TM
 Gyöngyösi Tájfutó Klub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Szalai Éva Nyílt Kezdő 
9111113
-
2630910SE
2 Szalóki Rezső F65A  F65A 
8111114
-
1520522SR
 Győr-ménfőcsanaki Egységes Sportkör
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Franczia Vilmos F60A  F60A 
-
1550828FV
 Hegyisport Szentendre Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balla Sándor F60A  F60A 
2067277
-
1541017BS
2 Boros Zoltán F65A  F65A 
2015820
-
1480628BZ
3 Győrffy Gabriella N45A 
2015818
-
2670316GG
4 Jenővári Gabriella N50A  N50A 
502368
-
2570816JG
5 Kármán Katalin N50A 
9581212
-
2581212KK
6 dr. Katona Ferenc F60A 
233691
-
1560111KF
7 Tömördi Ágnes N40A  N40A 
2019916
-
2631221TA
8 Vankó Péter F55A  F55A 
45470
-
1590403VP
 Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakosztály
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Burian Lóránt F21B  F21B 
2067293
-
1970312BL
2 Cserpák Zsolt F35A  F35A 
1396141
-
1791202CZ
3 Czakó Boglárka N16E  N16E 
8031118
-
2031118CB
4 Gárdonyi Csilla N16E  N16E 
888342
-
2010109GC
5 Gárdonyi Soma F16E  F16E 
2050677
-
1020908GS
6 Györgyi Péter F21E  F21E 
411905
-
1890306GP
7 Györgyi Zoltán F60A  F60A 
416700
-
1541029GZ
8 Iván Eszter N16E  N16E 
7011218
-
2011218IE
9 Kain Gergely F21E  F21E 
7203258
-
1781004KG
10 Kálmán Tamara N16E  N16E 
8021105
-
2021105KT
11 Kézdy Borbála N20E  N20E 
7970817
-
2970817KB
12 Kézdy Judit N14C  N14C 
2019788
-
NINCS
13 László Dorottya N16E  N16E 
2019780
-
2020201LD
14 Mets Márton F21E 
9890222
-
1890222MM
15 Miavecz Balázs F21E  F21E 
505244
-
1960830MB
16 Pályi Lőrinc F16E  F16E 
2072203
-
1010603PL
17 Sárközy Zsófia N18E  N18E 
7990513
-
2990513SZ
18 Zempléni Lilla N16E  N16E 
1841194
-
2030225ZL
19 Zsebeházy István F21E  F21E 
505219
-
1850918ZI
 Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ormay György F60A  F60A 
332835
-
1570122OG
2 Ormay Péter F10D  F10D 
2022123
-
1080301OP
 Helsingin Suunnistajat
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Irine Turakainen N45A  N45A 
1406015
-
NINCS
2 Olli Turakainen Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
7202708
-
NINCS
3 Veera Turakainen N14E  N14E 
1406014
-
NINCS
4 Venla Turakainen N18E  N18E 
1406012
-
NINCS
 Hidegkúti Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bányai Réka N50A  N50A 
411955
-
2670729BR
2 Horváti György F70A  F70A 
411976
-
1440516HG
3 Horváti Ildikó N65A  N65A 
411978
-
8490308HI
4 Nagy Dezső F75A  F75A 
232658
-
1390130ND
5 Szűcs Attila F45A  F45A 
7117117
-
1700909SA
6 Szűcs B. Levente F65A  F65A 
45176
-
1500912SB
 Hód-mentor sport és műpártoló egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Budincsevich Anna N16E  N16E 
2072260
-
2010714BA
2 Epinger Ákos F16E  F16E 
-
1010906EA
3 Forrai Fanni N16E  N16E 
2072262
-
2010608FF
4 Forrai Fruzsina N16E  N16E 
2072258
-
2030112FF
5 Forrai Gábor F21B  F21B 
1396251
-
1790512FG
6 Forrai Miklós F21B  F21B 
1200913
-
1790512FM
7 Kaszás Nikoletta N16E  N16E 
-
2020816KN
8 Kisházi Emma N14E  N14E 
2072255
-
2041029KE
9 ifj. Kisházi Gábor F16E  F16E 
2087748
-
1010518KG
10 Nagy Viktória N16E  N16E 
-
2010712NV
11 Olasz Márk F16E  F16E 
2067281
-
1010325OM
12 Olasz Róbert F40A  F40A 
2062991
-
1730614OR
13 Petrócki Ádám F21B  F21B 
7003116
-
1930809PA
14 Varga-Tót Alexandra N16E  N16E 
2072259
-
2020316VA
15 Varga-Tóth Blanka N16E  N16E 
2072253
-
2010207VB
16 Vörös Endre F21B  F21B 
7007070
-
1780707VE
 Honvéd Bottyán Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kocsis Gabriella N21BR  N21BR 
2006751
-
2800101KG
2 Marczis Márta N55A  N55A 
307513
-
2610803MM
3 Vincze István F65A  F65A 
2019784
-
1490521VI
4 Zarnóczay Klára N55A  N55A 
1500706
-
2600228ZK
5 Zsilkin Viktor F60A  F60A 
45916
-
1561022ZV
 HSV Großmittel
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kollndorfer Kathrin N21BR  N21BR 
9820921
-
NINCS
2 Lapornik Dominik F21E  F21B 
9891031
-
NINCS
 HUFEZE Pásztó
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Varga István F50A  F50A 
8190666
-
1660619VI
 Israel Team
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Hagai Lederer F35A 
2071070
-
NINCS
2 Shalev Lederer FN10DK 
-
NINCS
 Jászapáti, Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Halaj László F45A  F45A 
45396
-
1680708HL
2 Zagyi László F50A  F50A 
8406702
-
1670210ZL
 Kalocsai Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Dénes Réka N20E  N20E 
2019787
-
2971019DR
2 Dénes Zoltán F21E  F21E 
2913
-
1720502DZ
3 Horváth Norbert F40A  F40A 
921
-
1740309HN
4 Kiss Gábor F35A  F35A 
2067288
-
1800412KG
5 Kovács János F40A  F40A 
45465
-
1730117KJ
 Kecskeméti Zöld Sportok Egyesülete
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bánki Jusztina N40A 
888366
-
2740205BJ
2 Bereczky Olivér F12C 
-
1050624BO
3 Farkas Bence F14E 
-
1030513FB
4 Kamenár Gyöngyvér N18E 
-
2990901KG
5 Kiszel Gergő F16E 
8456100
-
1031021KG
6 Kiszel Sándor Nyílt Technikás 
2022202
-
1770705KS
7 Kulmán Eszter N21BR 
-
2990901KE
8 Tóth Betti Nyílt Szalagos 
-
2060423TB
 KFKI Petőfi Sportkör
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Csík Sebestyén FN10DK 
-
NINCS
2 Csík Zoltán F40A  F40A 
45508
-
3770702CZ
3 Egri Botond Nyílt Technikás 
-
1770820EB
4 Felföldi Barnabás F45A  F45A 
332863
-
1680610FB
5 Kézdy Pál F45A 
222980
-
1690414KP
 Klub orientačného behu Martin
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ivan Zacharovský F65A  F65A 
416534
-
NINCS
2 Jana Davi N55A 
416848
-
NINCS
3 Milan Meriač F70A  F70A 
416723
-
NINCS
4 Viola Juhasová N65A  N65A 
416516
-
NINCS
 KOB Cingov Spisska Nova Ves
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bednarikova Tatiana N35A  N35A 
416825
-
NINCS
2 Miroslav Palicka F55A  F55A 
416561
-
NINCS
 KOB Kysak
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Filó György F50A  F50A 
9633077
-
NINCS
 KOB Sokol Pezinok
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Adam Havlik F14E  F14E 
1407834
-
NINCS
2 Andrej Miklos F14E  F14E 
1407840
-
NINCS
3 Barbora Chorvatova N21C  N21C 
406928
-
NINCS
4 Christian Heffner F20E  F20E 
219131
-
NINCS
5 Daniel Ondovcik F10D  F10D 
219138
-
NINCS
6 Daniela Ondovcikova N35A  N35A 
338220
-
NINCS
7 Dominic Ditri F18E  F18E 
1407842
-
NINCS
8 Eli Valach F10D  F10D 
1407852
-
NINCS
9 Ema Havlikova N14E  N14E 
1407844
-
NINCS
10 Eva Ondovcikova N14E  N14E 
406924
-
NINCS
11 Gabriela Jezikova N12C  N12C 
1407850
-
NINCS
12 Ingrid Valachova Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
1407853
-
NINCS
13 Ivan Butas F45A  F45A 
1407861
-
NINCS
14 Ivan Oravecz F60A  F60A 
219143
-
NINCS
15 Iveta Pijakova N50A  N50A 
1407866
-
NINCS
16 Jaroslav Pijak F55A  F55A 
1407868
-
NINCS
17 Kavecká Soňa N65A  N65A 
1407848
-
NINCS
18 Klara Kapustova N16E  N16E 
1407858
-
NINCS
19 Lubica Toporova N40A  N40A 
5576
-
NINCS
20 Lucia Ondovcikova N18E  N18E 
2111094
-
NINCS
21 Maria Karovicova N55A  N55A 
1400941
-
NINCS
22 Matej Fischer F14E  F14E 
46290
-
NINCS
23 Matej Patoprsty F18E  F18E 
7204510
-
NINCS
24 Matus Simo F16E  F16E 
2088725
-
NINCS
25 Matus Topor F16E  F16E 
1407849
-
NINCS
26 Michaela Zednickova Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
1407854
-
NINCS
27 Michal Pavelek F21B  F21B 
307293
-
NINCS
28 Michal Tomasovic F21C  F21C 
219144
-
NINCS
29 Michal Zednicek F12C  F12C 
1407856
-
NINCS
30 Natalia Jezikova N14E  N14E 
1407843
-
NINCS
31 Natalia Sulanova Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
1407859
-
NINCS
32 Nicholas Ditri F14E  F14E 
1407838
-
NINCS
33 Pavol Polacek F60A  F60A 
1407867
-
NINCS
34 Samuel Butas FN10DK  FN10DK 
406963
-
NINCS
35 Tomas Syrovy F12C  F12C 
1407860
-
NINCS
36 Tomas Zednicek F14E  F14E 
1407855
-
NINCS
37 Karolina Toporova N14E  N14E 
406940
-
NINCS
 Kouvolan Suunnistajat
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Turkka Esko F60A  F60A 
2003118
-
NINCS
2 Varkila Kari F60A  F60A 
2003119
-
NINCS
 Kristály Tájfutó és Természetjáró Sport Klub
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Biró Sándor F60A  F60A 
45477
-
1530915BS
 KTV Altdorf
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Adolf Kempf F80A  F80A 
2043928
-
NINCS
 Maccabi Vívó és Atlétikai Club Tájékozódási Futó Szakosztály
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bozsó Norbert F40A  F40A 
8160603
-
1760613BN
2 Máriás Diána Nóra N15-18C  N15-18C 
1771188
-
2021004MD
3 Paskuj Mátyás F35BR  F35BR 
2087750
-
1670203PM
4 Paskuj Mátyásné N40A  N40A 
2056180
-
2770515MK
5 Paskuj Rebeka N21BR  N21BR 
45244
-
2930123PR
6 Varsányi Attila F50A 
233642
-
1670423VA
 Mazsola Tájfutó és Természetbarát Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Báder Attila F45A  F45A 
2022191
-
1690714BA
2 Horváth Csongor F18E  F18E 
7000630
-
3000630HC
3 Horváth Sándor F50A  F50A 
505260
-
1660930HS
4 Kadocsa Gábor F50A  F50A 
362953
-
1670118KG
5 Kadocsa Rebeka N21B  N21B 
2022193
-
2950207KR
6 Tóth Balázs F18E  F18E 
1991218
-
1991218TB
7 Tóth Blanka N21B  N21B 
363485
-
2960220TB
8 Tóth László F45A  F45A 
2022195
-
1680710TL
9 Tóth Zsuzsanna N21C  N21C 
339830
-
2700506TZ
 Megalódusz Sportegylet
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bogdanovits András F65A  F65A 
4461
-
1480816BA
 Miskolci Egyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bejczi Gábor F45A  F45A 
1419837
-
1691011BG
2 Harkányi Zoltán F21B  F21B 
9110000
-
1801102HZ
 Műegyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bacsó Piroska N50A  N50A 
46100
-
2610424BP
2 Dalos Attila F50A  F50A 
1396205
-
1671202DA
3 Ludvig Ágnes N50A  N50A 
45375
-
2540720LA
4 Ludvig István F60A  F60A 
45376
-
1531229LI
5 Magyar János F65A  F65A 
448981
-
1520916MJ
6 Matics Gyula F40A  F40A 
8163264
-
1750215MG
7 Matics Marcell F10D  F10D 
46082
-
NINCS
8 Molnár Gábor F65A  F65A 
1255612
-
1500516MG
9 Németh Csaba F35A  F35A 
45384
-
1620520NC
10 Weiler Zsolt F50A  F50A 
232799
-
1621118WZ
 NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosztály
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bagoly Ferenc András F15-18C  F15-18C 
2087802
-
1000519BF
2 Fényes Erika N35BR  N35BR 
2098002
-
NINCS
3 Lakatos Mátyás F15-18C  F15-18C 
2087805
-
1040401LM
4 Lakatos Róza N12C  N12C 
2098007
-
2060401LR
5 dr. Lakatos Tamás F40A  F40A 
2066493
-
1730309LT
6 Molnár Patrik F18E  F18E 
2098010
-
1000510MP
7 Sztojka Milán Szabolcs F16E  F16E 
2087801
-
1030905SM
8 Tar Levente F12C  F12C 
2098009
-
1050726TL
9 Tölgyesi Tibor F55A  F55A 
2056199
-
1610315TT
10 id. Tóth László F50A  F50A 
2066492
-
1650917TL
11 Tóth László F15-18C  F15-18C 
2087804
-
1021225TL
12 Tóth Nóra N16E  N16E 
2098001
-
2021225TN
13 Veress Anna N10D  N10D 
2098006
-
2080815VA
 Oded Verbin
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Asaf Avner F21E  F21E 
8213128
-
NINCS
2 Ivri Matan F16E  F16E 
7477477
-
NINCS
3 Nussbaum Nadav F16E  F16E 
48444844
-
NINCS
4 Shefer Shahar F16E  F16E 
2078590
-
NINCS
5 Uzan Dror F16E  F16E 
7110901
-
NINCS
6 Verbin Oded F40A  F40A 
9200281
-
NINCS
7 Yarden Gilad F16E  F16E 
7130402
-
NINCS
8 Yasur Nitsan F21E  F21E 
8181995
-
NINCS
9 Yasur Rotem F16E  F16E 
8032002
-
NINCS
10 Yogev Rotem F16E  F16E 
2071286
-
NINCS
11 Zamir Sela F16E  F16E 
2073172
-
NINCS
12 Zorea Alon F16E  F16E 
2066903
-
NINCS
 OK RIS
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Salopek Tihomir F40A  F40A 
500460
-
NINCS
2 Salopek Tihon F14E  F14E 
423994
-
NINCS
 Orvosegyetem Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Dudás István F80A  F80A 
45450
-
1321123DI
2 Füzy Judit N45A  N45A 
505232
-
2720723FJ
3 Gárdonyi Márk F35BR  F35BR 
2088248
-
1730711GM
4 Gárdonyi Zsolt F10D  F10D 
8636765
-
NINCS
5 Hanusz Mária N70A  N70A 
45418
-
2450909HM
6 Hegedűs Zoltán F65A  F65A 
45417
-
1520728HZ
7 Széles Dániel F21BR 
1396232
-
1970911SD
8 Széles Gábor F55A  F55A 
1396231
-
1620327SG
9 Szlatényi Ferenc F55A  F55A 
2056161
-
1610208SF
 Paksi Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Aradi Bence F14E  F14E 
2022120
-
1030510AB
2 Aradi Tamás Nyílt Kezdő 
2022119
-
NINCS
3 Endrődi József F60A 
2050681
-
1531014EJ
4 Hahn Máriusz F14E  F14E 
2022145
-
1040830HM
5 Kiss Gábor F35A  F35A 
888371
-
1801228KG
6 Kiss Péter F21B  F21B 
888372
-
1850620KP
7 Kovács Karina N16E  N16E 
888367
-
2020111KK
8 Kovács Kira N16E 
888368
-
4020111KK
9 Kovács Vera N45A  N45A 
2022118
-
2701019KV
10 Makovinyi Dorottya N20E  N20E 
2022117
-
2981129MD
11 Tinnyei Petra N21B  N21B 
2022151
-
2960404TP
12 Tóth Alexandra N21C  N21C 
232779
-
2010214TA
 Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bozsits Szilvia N45A  N45A 
416646
-
2700628BS
2 Tarján Ágnes N60A  N60A 
1396203
-
2530722TA
3 Tóth János F55A  F55A 
1396132
-
1580128TJ
4 Tóth Péter F21BR  F21BR 
1396129
-
1960514TP
5 Tóth Zsolt F50A  F50A 
505276
-
1670412TZ
6 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna N45A  N45A 
505277
-
2690106TP
 Pécsi Vasutas Sportkör
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Baumholczer Máté F21E  F21E 
7201392
-
1921210BM
2 Bótor Barbara N40A  N40A 
7897273
-
2730917BB
3 Domján Zsuzsanna N21E  N21E 
1396101
-
2830804DZ
4 Gyurina Judit N12C  N12C 
1396280
-
2050520GJ
5 Gyurina Szabolcs F35BR  F35BR 
45569
-
1770312GS
6 Kazal Márton F21E  F21E 
505298
-
1940212KM
7 Kovács Barnabás F18E  F18E 
1396227
-
1990104KB
8 Kovács Filoména N21E 
1396187
-
2920807KF
9 Kovács Gréta N18E  N18E 
1396228
-
2001008KG
10 Pataki Gábor F50A  F50A 
670122
-
1670122PG
11 Pataki Réka Dalida N18E  N18E 
7207213
-
2990801PR
12 Pataki Virág Lara N16E  N16E 
1396265
-
2021109PV
13 Pavlovics Gábor F45A  F45A 
1419841
-
1681221PG
14 Pavlovics Mátyás F10D  F10D 
45162
-
1070225PM
15 Péley Dorottya N21E  N21E 
505292
-
2890622PD
16 Schauermann Barnabás F16E  F16E 
1396286
-
1011223SB
17 Sprok Bence F21BR  F21BR 
45964
-
1820525SB
18 dr. Szűcs György F70A  F70A 
222918
-
1450331SG
19 Szuhán Gábor F16E  F16E 
1396281
-
1010325SG
20 Szuromi Áron F16E  F16E 
505236
-
1021002SA
21 Szuromi Hanga N18E  N18E 
7207212
-
2000204SH
22 Szuromi Luca N21E  N21E 
505226
-
2960901SL
23 Szuromi Mátyás F20E  F20E 
1396149
-
1980321SM
24 Törteli Ildikó N70A  N70A 
1396282
-
2470412TI
25 Turcsán János F50A  F50A 
502917
-
1660405TJ
26 Turcsánné Cseh Erzsébet N50A  N50A 
1396266
-
2660221TR
27 Viniczai Csenge N20E  N20E 
7201400
-
2970424VC
28 Viniczai Ferenc F50A  F50A 
1396171
-
1650614VF
29 Vozár Mátyás F18E  F18E 
1396285
-
1001122VM
30 Werner Bendegúz F16E  F16E 
2099479
-
1011027WB
31 Werner Boróka N16E  N16E 
1396283
-
2030724WB
32 Werner Péter F21E  F21E 
1000042
-
1730225WP
 Pécsi Vörös Meteor SK
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Csillag Vera N50A  N50A 
45553
-
2671031CV
2 Kóger Gyula F60A  F60A 
1396202
-
1550303KG
3 Kühn Edit N65A  N65A 
1396204
-
2521023KE
4 Mátyás Ildikó N50A  N50A 
700001
-
2630509MI
5 Tóth Jenő F65A  F65A 
2062998
-
1520729TJ
 Postás Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Buncsik János F80A  F80A 
45365
-
1340823BJ
2 Hunyadi Károly F60A  F60A 
505295
-
1430104HK
3 Kalmár János F45A  F45A 
362968
-
1681116KJ
4 Schell Antalné N75A  N75A 
4492
-
2420310SA
5 Sőtérné Farkas Anna N75A  N75A 
45527
-
2421101FA
 Salgótarjáni Dornyay Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Alb Zalán F12C  F12C 
339834
-
1061215AZ
2 Babka Dániel FN10DK  FN10DK 
339835
-
NINCS
3 Babka Miklós F35A  F35A 
416618
-
1771209BM
4 Fehérvári Dániel F21E  F21E 
8220394
-
1940322FD
5 Goldmann Júlia N21E  N21E 
443161
-
2961001GJ
6 Kronovetter Balázs F12C  F12C 
339836
-
1050127KB
7 Kronovetter Máté F15-18C  F15-18C 
443156
-
1030603KM
8 Lénárt Lili N16E  N16E 
2056189
-
2030113LL
9 Mag Fruzsina N16E  N16E 
8035702
-
2030507MF
10 Mag Viktória N16E  N16E 
8035704
-
2030507MV
11 Maier Bendegúz F12C  F12C 
339839
-
1050513MB
12 Nagy Bálint F15-18C  F15-18C 
443155
-
1020929NB
13 Nagy Szilvia N14E  N14E 
443163
-
2030505NS
14 Osztafin Lili N14C  N14C 
443158
-
2030704OL
15 Sramkó Tibor F55A  F55A 
8636774
-
1610325ST
16 Stork Mihály F20E  F20E 
888351
-
1970227SM
17 Telek Tibor F55A 
332836
-
1600808TT
18 Tóth Ábel Tibor F15-18C  F15-18C 
443170
-
1020223TA
19 Varga Petra N16E  N16E 
8222228
-
2021002VP
20 Verebélyi Attila F12C  F12C 
339843
-
1051116VA
21 Verebélyi Márton F18E  F18E 
443166
-
1000615VM
 Sárvári Kinizsi Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Gömbös Gyula F65A  F65A 
2056192
-
1480126GG
 Siketek Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Galkó Csaba F35BR  F35BR 
45368
1681007GC
 Silvanus Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Fekete András F21B  F21B 
8222333
-
1820421FA
2 Harkányi Csaba F60A  F60A 
1003316
-
1550611HC
3 Komoróczki András F65A  F65A 
8070851
-
1510807KA
4 Scultéty Orsolya N21B 
2800171
-
2840420SO
5 Szabó Zsuzsanna N60A  N60A 
935
-
2540417SZ
6 Vida István F70A  F70A 
2088260
-
1471012VI
 Sirályok Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kovács Zoltán Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
9940325
-
1670404KZ
2 Schwendtner Réka Nyílt Technikás 
888344
-
2960704SR
3 Vékony Janka N15-18C  N15-18C 
8020905
-
2020905VJ
4 Vékony Vanda N18E  N18E 
7991029
-
2991029VV
5 Vékonyné Árva Katalin N40A  N40A 
8131273
-
2731213AK
 SK Cart Print Nitra
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bednarik Martin F35A  F35A 
406996
-
NINCS
 SK HADVEO Banska Bystrica
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Časnochová Tatiana N45A  N45A 
406977
-
NINCS
2 Galla Katarzyna N21B  N21B 
7200183
-
NINCS
3 Hribik Miroslav F21BR  F21BR 
2300847
-
NINCS
4 Hríbiková Andrea N21C  N21C 
2066979
-
NINCS
5 Kuzmin Jelisej FN10DK  FN10DK 
2066966
-
NINCS
6 Patrasova Ella Michaela N10D  N10D 
889284
-
NINCS
7 Pilat Miroslav F21B  F21B 
406952
-
NINCS
8 Šebo Samuel FN10DK  FN10DK 
2066963
-
NINCS
9 Sedileková Ela N21B  N21B 
2066973
-
NINCS
10 Szabo Rastislav F21B  F21B 
515155
-
NINCS
11 Trenčan Matej FN10DK  FN10DK 
2066962
-
NINCS
12 Trenčan Milan FN10DK  FN10DK 
2066961
-
NINCS
 SK Sandberg Bratislava
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kotrlová Katarína N21E  N21B 
2102783
-
NINCS
2 Kubina Filip F21E  F21E 
2095924
-
NINCS
 Slavia ZU Zilina
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Kutajova Vladimira Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
416597
-
NINCS
2 Postulkova Andrea N21E  N21E 
7207885
-
NINCS
 Soproni Műegyetemi Atlétikai és Football Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Takácsné Tömördi Gabriella N45A  N45A 
2025026
-
2680504TG
 Sportunion Schöckl Graz
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Pacher Gerhild N50A  N50A 
7120364
-
NINCS
2 Pacher Hannes F55A  F55A 
7150159
-
NINCS
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tájékozódási Futásért Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Liskány Diána N21BR  N21BR 
45904
-
2860418LD
2 Rebák Csaba F21BR  F21BR 
8636772
-
1910326RC
3 Rebák Sándor László F55A  F55A 
1394560
-
1581006RS
4 Zsibrita Dávid F21C  F21C 
233572
-
1871102ZD
 Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Blum Henriette N45A  N45A 
2050655
-
2701221BH
2 id. Blum László F65A  F65A 
2050656
-
1480713BL
3 Kéki András F35A  F35A 
2019808
-
1791003KA
4 Kéki Norbert F21B  F21B 
54723
-
1820408KN
5 Kéri Gerzson Ferenc F70A 
505202
-
1440321KG
6 Kovács Ágnes N35BR  N35BR 
448990
-
2810613KA
7 Kovács Júlia Virág N21BR  N21BR 
505227
-
2911126KJ
8 Lovász Márta N60A  N60A 
2050678
-
2520507LM
9 dr. Szőri Kornél F35A  F35A 
222976
-
1760511SK
10 Vitéz László F65A  F65A 
45252
-
1500305VL
 Szegedi Vasutas Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Apró Vivien Dóra N16E  N16E 
2052341
-
2010405AV
2 Barta Máté F14E  F14E 
2052323
1040924BM
3 Bereczki Máté F21BR  F21BR 
505239
-
1900313BM
4 Berkecz Dóra N14E  N14E 
2052314
2030313BD
5 Conforti Christian F18E  F18E 
2052301
5990730CC
6 Csató Szilvia N40A  N40A 
2052316
2740921CS
7 Farkas Lili N15-18C  N15-18C 
2072205
2000216FL
8 Farkas Mariann N21B  N21B 
307795
-
2891109FM
9 Gera Tibor F50A  F50A 
2021548
-
1640404GT
10 Gerber Csenge N20E  N20E 
7110898
-
2980811GC
11 Gyöngyösi Jolán N50A  N50A 
45227
-
2651203GJ
12 Hajagos Henrik F55A  F55A 
45222
-
1590715HH
13 Jónás Ferenc F16E  F16E 
2052339
-
1010116JF
14 Kalmár Jenő Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
2052310
NINCS
15 Kalmár Kristóf F14E  F14E 
2052332
1040504KK
16 Koszta Dóra N16E  N16E 
2052306
2011112KD
17 Koszta Kincső N18E  N18E 
2052317
2990717KK
18 Kravz Mór Kirill F16E  F16E 
2052311
1020813KM
19 Nagy Virág N21BR  N21BR 
2052345
-
2880930NV
20 Novai Éva N21E 
8005160
-
2800516ME
21 Novai György F21E 
505210
-
1750923NG
22 Rácz Sándor F21B  F21B 
505297
-
1950802RS
23 Rácz Sándorné N50A  N50A 
2019798
-
2670606RS
24 Rácz Zoltán F20E  F20E 
7205884
-
1981105RZ
25 Révész Zsófia N12C  N12C 
2052320
2050719RZ
26 Schubert Ambrus F14E  F14E 
2052330
1030212SA
27 Sigmond Éva N15-18C  N15-18C 
2052309
2020925SE
28 dr. Sindely Pál F70A  F70A 
45237
-
1470126SP
29 Szabó Levente F16E  F16E 
8636767
-
1030127SL
30 Szabó Marcell F16E  F16E 
2008515
-
1010222SM
31 dr. Szerencsi Ildikó N21E  N21E 
1406123
-
2850518SI
32 Szokol Kamilla N18E  N18E 
2052344
-
2000118SK
33 Szokol Lajos F50A  F50A 
2019796
-
1560728SL
34 Szokol Mónika N21B  N21B 
45211
-
2920406SM
35 Takács Ágnes N60A  N60A 
1396146
-
2560503TA
36 Vajda Balázs F21E  F21E 
2019801
-
1940826VB
37 Vajda Luca N18E  N18E 
2019792
-
2990824VL
38 Zagyva Rebeka Mária N16E  N16E 
2052334
2020615ZR
 Szolnoki Honvéd Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Tokaji Mónika N21BR  N21BR 
45232
-
2770701TM
 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bakó Áron F21E  F21E 
7201391
-
1921010BA
2 Barta Gergely F18E  F18E 
2022135
-
1000207BG
3 Boros Lilla Hanna N15-18C 
-
-
2050524BL
4 Bugár Gergely F21E  F21E 
9101950
-
1920904BG
5 Bugár József F60A  F60A 
2072282
-
1531211BJ
6 Bujdosó István F50A  F50A 
7020217
-
1640716BI
7 Bujdosó Márk Levente F12C  F12C 
8080705
-
1080705BM
8 Bujdosó Zoltán F16E  F16E 
8020217
-
1020217BZ
9 Buzás Benedek F16E  F16E 
2088252
-
1010612BB
10 Cser Krisztina N70A  N70A 
45462
-
2421003CK
11 Czirják Ádám F10D  F10D 
-
1070515CA
12 Czirják János F40A  F40A 
-
1750219CJ
13 Egei Balázs F16E  F16E 
1396220
-
1010502EB
14 Egei Patrik F20E  F20E 
2037814
-
1980717EP
15 Egei Petra N21B  N21B 
2056155
-
2961230EP
16 Egei Tamás F50A  F50A 
8636776
-
1631014ET
17 Gárdonyi Zoltán F75A 
45440
-
1390626GZ
18 Gönczi Péter F75A  F75A 
416694
-
1390422GP
19 Gyalog László F65A  F65A 
907
-
1490810GL
20 Hentes Ildikó N21C  N21C 
1080705
-
2691109HI
21 Hortobágyi Ákos F20E  F20E 
2056183
-
1980710HA
22 Horváth Lilla N14E 
2072207
-
2031212HL
23 Jenei Margit N55A  N55A 
7600258
-
2540302JM
24 Juhász István F60A 
45496
-
1530304JI
25 Kálmán Erik F18E  F18E 
8088801
-
1990615KE
26 Kálmán Imola N18E  N18E 
8001105
-
2001105KI
27 Kedl Ildikó N55A 
-
-
2590518KI
28 Király Boróka N18E  N18E 
-
2990414KO
29 Klement Gábor F35BR  F35BR 
2066480
-
1730217KG
30 Klement Kelén F16E  F16E 
8636777
-
1030510KK
31 Knuth Gergely F10D  F10D 
2082347
-
1071112KG
32 Knuth Sára N10D  N10D 
2082348
-
2050524KS
33 Koren Anikó N14C 
-
NINCS
34 László Anna Réka N14E 
-
-
2030415LA
35 Lengyel Ádám F21E  F21E 
363480
-
1960417LA
36 Liszka Krisztián F21E  F21E 
1408162
-
1921001LK
37 Magyari Árpád F50A  F50A 
2050687
-
1660117MA
38 Mantuano Eszter N20E  N20E 
2082338
-
2970928ME
39 Marosfalvi Eszter N40A  N40A 
866
-
2730519ME
40 Molnár Jeannette N50A 
505285
-
2670506MJ
41 Morandini Hanga N21E  N21E 
8160903
-
2920503KH
42 Morandini Viktor F21E  F21E 
8030916
-
1870623MV
43 Németh Luca N21E  N21E 
416640
-
2910814NL
44 Nyáry Dorottya N16E  N16E 
2072271
-
2020101ND
45 Ormay Mihály F18E  F18E 
8636768
-
1991224OM
46 Orosz Viktória N14E  N14E 
888364
-
2040418OV
47 Peregi Dániel F20E 
2022134
-
1970526PD
48 Peregi Dávid F21B  F21B 
505245
-
1930226PD
49 Peregi Tamás F55A  F55A 
437646
-
1611222PT
50 Schőnviszky László F80A 
307501
-
1370517SL
51 Somlai Katalin N45A 
2111506
-
2680630SK
52 Sulyok Ábel F21E  F21E 
2022137
-
1930120SA
53 Szuromi Imréné N65A  N65A 
45411
-
2490707SI
54 Tálas József F35BR  F35BR 
2066460
-
NINCS
55 Tálas Soma F16E  F16E 
8637647
-
1021216TS
56 Toldi Levente F15-18C  F15-18C 
2022139
-
1020211TL
57 Tornai Szabolcs F45A  F45A 
9127807
-
1710522TS
58 Török Fülöp F14E 
-
1041220TF
59 Turi Hanna N16E 
2111502
-
2020603TH
60 Vida Fanni Hanna N14E 
-
-
2030825VF
61 Weiler Vince F18E  F18E 
2022128
-
1990117WV
62 Weiler Virág N21E  N21E 
7201395
-
2960114WV
63 Zacher Márton F20E  F20E 
7201398
-
1980912ZM
64 Zacher Noémi N18E  N18E 
2022125
-
2001008ZN
65 Zai Bálint F21E  F21E 
236368
-
1860905ZB
 Tapolcai Honvéd Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Molnár Attila F21E  F21E 
8011222
-
1790120MA
2 Vereszki Tibor F40A  F40A 
2050691
-
1760416VT
 Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Avar András F40A  F40A 
7934977
-
1760728AA
2 Avar Ildikó Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
NINCS
3 Pokornyik Tibor F55A  F55A 
7621001
-
1621001PT
 TBB Sport club Terezka Banska Bystrica
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Pompura Daniel F16E  F16E 
2008502
-
NINCS
2 Pompura Jan Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
416705
-
NINCS
3 Pompura Ladislav F50A  F50A 
406991
-
NINCS
 Tipo Tájfutó és Környezetvédő Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Ágg Zsuzsanna N55A  N55A 
4476
-
2620605AZ
2 Baracsi Gábor F45A  F45A 
888340
-
1711121BG
3 Baracsi Hanna N12C  N12C 
-
2050801BH
4 Baracsi Léna N12C  N12C 
-
2070519BL
5 Baracsi Luca N14E  N14E 
-
2031106BL
6 Bogdány Miklós F75A  F75A 
207958
-
1390103BM
7 Cseresnyés Ágnes N45A  N45A 
45130
-
2680311CA
8 Dalos Györgyi Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
363496
-
NINCS
9 Dalos Réka N14C  N14C 
1396156
-
2040803DR
10 Dankó István F21BR  F21BR 
45132
-
1690521DI
11 Demmiány Júlia Nyílt Szalagos 
-
2060708DJ
12 Demmiány Márton Nyílt Szalagos 
-
1060708DM
13 Detrekői Sára N16E  N16E 
416692
-
2020829DS
14 Faggyas Zsófia N14C  N14C 
1396223
-
2040720FZ
15 Fischer Mária N65A  N65A 
7675713
-
2520801FM
16 Franczel Dávid F12C 
-
NINCS
17 Gadolla Áron F12C  F12C 
307737
-
1050510GA
18 Garamvári Bálint F12C  F12C 
2067291
-
1050707GB
19 dr. Gombkötő Péter F70A  F70A 
2066466
-
1440912GP
20 Gönczi Keve F16E  F16E 
8010610
-
1010610GK
21 Gönczi Péter F16E  F16E 
8031221
-
1031221GP
22 Gönczi Róbert F45A  F45A 
8020501
-
1720501GR
23 Gönczi Zsuzsa N12C  N12C 
2069579
-
2060810GZ
24 Gyimesi Zoltán F21E  F21E 
8448444
-
1720805GZ
25 Hajdu Erik F21E  F21E 
2022197
-
1960816HE
26 Hajdu Martin F45A  F45A 
8110000
-
1700214HM
27 Hajdu Nelli N16E  N16E 
9010622
-
2010622HN
28 Harkányi Árpád F21B  F21B 
45934
-
1830523HA
29 ifj. Honfi Gábor F21BR 
232817
-
1740824HG
30 Horváth Magda N60A  N60A 
448957
-
2520907HM
31 Józsa Balázs F21B  F21B 
7208017
-
1840220JB
32 Jurás Máté F14E  F14E 
8030128
-
1030128JM
33 Karakai Áron F16E  F16E 
9999902
-
1010730KA
34 Karakai Gábor Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
7700420
-
1700420KG
35 Kovács Gergely Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
8638563
-
1730225KG
36 Kovács Kende Pál F14E 
8631454
-
1031028KK
37 Kovács Zille FN10DK 
-
NINCS
38 Lengyel Krisztina N16E  N16E 
2088251
-
2020530LK
39 Lengyel Vilmos F21BR  F21BR 
45203
-
1690317LV
40 Lohász Márton F75A 
416652
-
1421006LM
41 Lux Andrea N40A  N40A 
45388
-
2750320LA
42 Magyari Orsolya N45A  N45A 
233503
-
2700428MO
43 Máthé Fanni N21BR  N21BR 
411918
-
2880510MF
44 Maulis Miklós F12C  F12C 
-
NINCS
45 Meichl Márton F21BR  F21BR 
8106010
-
1810401MM
46 Mihályi Ferenc F21E  F21E 
2026128
-
1841030MF
47 Néda Júlia N16E  N16E 
9411022
-
2021104NJ
48 Néda Tamás F16E  F16E 
9411021
-
1021104NT
49 Németh Ágnes N45A  N45A 
339831
-
2691014NA
50 Pap László F60A  F60A 
4473
-
1561013PL
51 Paróczi Bálint F16E 
1396186
-
1010726PB
52 Paróczi Zsolt F45A 
8197012
-
1701228PZ
53 Paskucz-Szathmáry Henrietta N12C  N12C 
-
2060412PH
54 Paskucz-Szathmáry Kinga N10D  N10D 
-
2080113PK
55 Porgányi Márk F20E  F20E 
1396123
-
1970222PM
56 Rácz Márton F80A  F80A 
2072236
-
1360224RM
57 Szalay András Sebestyén F16E  F16E 
8010120
-
1010120SA
58 Szalay Zente Álmos F14E  F14E 
-
1050101SZ
59 Székely Márton F14E  F14E 
-
1040420SM
60 Székely Rozália N16E  N16E 
307751
-
2020221SR
61 Szemler István F70A  F70A 
45206
-
1441212SI
62 Szemler Judit N45A  N45A 
232754
-
2711114SJ
63 Takács Csaba F55A  F55A 
8639460
-
1620713TC
64 Tóth Barbara N14E  N14E 
427660
-
2030406TB
65 Tóth Blanka N16E  N16E 
2022200
-
2020210TB
66 Tóth Martin F10D  F10D 
232848
-
1070626TM
67 Tóth Tamás F45A  F45A 
9005062
-
1690903TT
68 Tóth-Buschmann Ilka N35BR  N35BR 
332840
-
2721214TB
69 Ürge Bence F10D  F10D 
-
1070413UB
70 Váczi Buda Benedek F21BR  F21BR 
232752
-
1980713VB
71 Váczi Samu Sebestyén F15-18C  F15-18C 
411948
-
1000803VS
72 Wengrin Ágnes N45A  N45A 
45455
-
2690423WA
 TJ Rapid Bratislava
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Formanko Dusan F55A  F55A 
51335
-
NINCS
2 Goldschmidt Tobiáš F18E  F18E 
2045678
-
NINCS
3 Lovás Dominik F18E  F18E 
2045687
-
NINCS
4 Martin Bejdák F21C  F21C 
434830
-
NINCS
5 Michal Elias F50A  F50A 
439299
-
NINCS
6 Miklus Marian F35A  F35A 
8000029
-
NINCS
7 Miklušová Dagmar N40A  N40A 
434835
-
NINCS
8 Milan Petrinec F55A  F55A 
307357
-
NINCS
9 Schenk Jakub F18E  F18E 
338400
-
NINCS
10 Schenk Michal F16E  F16E 
434810
-
NINCS
11 Schenk Róbert F45A  F45A 
434820
-
NINCS
12 Schenková Katarína N40A  N40A 
307438
-
NINCS
13 Schenková Tereza N21B  N21B 
9000008
-
NINCS
14 Šmelík Ludovit F70A  F70A 
2104604
-
NINCS
15 Vávrová Beata N60A  N60A 
682341
-
NINCS
16 Vávrová Erika N40A  N40A 
9201324
-
NINCS
 Törekvés Sport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Juhász Viktor F35BR  F35BR 
-
1780922JV
2 Kéri Péter F65A  F65A 
233680
-
1501107KP
3 Máramarosi Anna N12C  N12C 
-
2060914MA
4 Máramarosi Dóra N12C  N12C 
-
2050209MD
5 Máramarosi István F45A  F45A 
307714
-
1710907MI
6 Máramarosi Rita N12C  N12C 
-
2050209MR
7 Néda László F45A  F45A 
2056169
-
1721130NL
8 Zakariás Péter F45A 
2111514
-
1701103ZP
 Tungsram Sport Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Hodossy Béla F80A  F80A 
363435
-
1370912HB
 VBM Brno
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Chmelik Ales F60A  F60A 
2085633
-
NINCS
2 Hanzl Vlastimil F60A  F60A 
49558
-
NINCS
3 Hirs Libor F55A  F55A 
7201772
-
NINCS
4 Jordanov Nikolaj F50A  F50A 
410321
-
NINCS
5 Pulec Pavel F55A  F55A 
515090
-
NINCS
 Veszprémi Honvéd Sportegyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Angyal Dániel F16E  F16E 
2054406
-
1030405AD
2 Bácskai Eszter N14E  N14E 
2015022
-
2031113BE
3 Bácskai Péter F18E  F18E 
2014983
-
1001007BP
4 Bálint Ádám F14E  F14E 
2032055
-
1041007BA
5 Bálint Bence F21BR  F21BR 
2054403
-
1750325BB
6 Bálint Benedek F16E  F16E 
2800241
-
1021003BB
7 Bálint Gergő F12C  F12C 
2032056
-
1061122BG
8 Barát János F40A 
2014988
-
1731219BJ
9 Blaskó Benedek F12C  F12C 
-
1060712BB
10 Győri Tünde N40A  N40A 
2032059
-
2710618GT
11 Kaptur József F55A  F55A 
2054405
-
1600424KJ
12 Kapturné Bíró Anna N50A  N50A 
307596
-
2660716KB
13 Kotormán Ágnes Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
416644
-
2851015KA
14 Lantai Boróka N16E  N16E 
2032070
-
2020715LA
15 Lantai Gyula F35BR  F35BR 
2015014
-
1710925LG
16 Lantai Lili N12C  N12C 
2032068
-
2050418LL
17 Mérő Dominika N16E  N16E 
2015002
-
2010128MD
18 Németh Zsoltné N45A  N45A 
2054401
-
2680922NZ
19 Vincze Barnabás F14E  F14E 
-
1040120VB
 Victoria Sportegyesület Mórahalom
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Zagyva Zalán F15-18C  F15-18C 
-
1041220ZZ
 VZA Zilina
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Darina Polónyiová N65A  N65A 
416514
-
NINCS
2 Peter Jurcik F45A  F45A 
406973
-
NINCS
3 Tomas Jurcik F14E  F14E 
406985
-
NINCS
 Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bányai Attila F75A  F75A 
1941824
-
1410824BA
2 Csertán András F18E 
2066454
-
1000813CA
3 Porgányi Anna N18E  N18E 
2066452
-
2990605PA
4 Porgányiné Henrich Piroska N40A  N40A 
2066468
-
2720102PH
5 Sárecz Bence F10D  F10D 
411911
-
1070425SB
6 ifj. Sárecz Lajos F40A  F40A 
448980
-
1761205SL
7 Szabó Ágnes N35A  N35A 
2072222
-
2800406SA
 Zselic Tájékozódási Futó és Szabadidősport Egyesület
# Egyesület / Név 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Bella Gábor F21C  F21C 
1396210
-
1830429BG
2 Fridrich Ágnes N50A  N50A 
2111516
-
2660513FA
3 Kishanti Petra N16E  N16E 
8020709
-
2020709KP
Egyesületen kívül
# Egyesület / Név Ország 1. nap 2. nap
SI szám
SI bérlet
Nyilvántartási szám
1 Balogh Iván Nyílt Technikás 
363434
-
-
2 Barcik Peter F50A  F50A 
920690
-
-
3 Barcikova Renata N50A  N50A 
920695
-
-
4 Boros Imre F21E  F21E 
2042377
-
1770804BI
5 Fedor Jozef F60A  F60A 
46281
-
-
6 Fedor Tibor F14E  F14E 
416725
-
-
7 Fedorova Katarina N40A  N40A 
9817
-
-
8 Fridrich Soma F21C  F21C 
2111152
-
-
9 Gellert Adam Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
-
-
10 Hajdu Kálmán F70A 
448961
-
-
11 Heuer Adrienn N21C 
2088245
-
2750723HA
12 Holló András F21BR  F21BR 
-
NINCS
13 Iván László F21C  F21C 
7710519
-
-
14 Karsai Klára N65A  N65A 
45422
-
2520302KK
15 kűrti istván F60A  F60A 
2082354
-
1571207ki
16 Molnár Boglárka N12C 
2050693
-
-
17 Molnár Zoltán F40A 
888350
1760922MZ
18 Molnár Zoltán F40A 
888350
-
1760922MZ
19 Pethő Ágnes Nyílt Technikás  Nyílt Technikás 
-
-
20 Sándor Mihály dr. F45A 
-
-
21 Stadler Petra Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
233552
-
NINCS
22 Tőkés Dénes Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
-
23 Tőkés Lili Nyílt Kezdő  Nyílt Kezdő 
-
-
24 Tóth Attila F35A  F35A 
45323
-
-

[ Vissza ]

Shivling Hibajelentés | Adminisztrátor | Impresszum | Súgó