Menü

Tagszervezeti belépés

Felhasználó

Login:
Jelszó:
 
Elfelejtetted a jelszót?

Language

Adatbázis

MTFSZ tagszervezetek

EgyesületRövidí­tésLeigazolt tagokKülső tagokInaktív tagok
Nagyváradi Ady Endre Líceum DiáksportkörADY000
Energia Vasas Alpesi Rózsa SEALP1200
Apex Optimista SportegyesületAOS22180
Alba Regia Atlétikai KlubARA65280
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületASK3300
Balassagyarmati Balassi Bálint KSEBBB3060
Budapesti Diáksport SzövetségBDI5610
Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubBEA116290
Budakalászi Sport ClubBKL740
Babits Mihály Gimnázium DSEBMG35560
Balatonfüredi Sport ClubBSC51140
Bakonyi Tájfutó KlubBTK62420
Ceglédi Bem VasutasCBD920
Csipa Sport és Szabadidő EgyesületCSP319270
Denevér Barlangkutató és Szabadidősport EgyesületDCS27280
Debreceni Egyetem Atlétikai Club Sport Nonprofit Közhasznú KftDEA1610
Debreceni Honvéd Sport- és Diáksport EgyesületDHS1320
DISZ Közéleti, Kulturális és SportegyesületDIS20110
Debreceni Nagyerdő SportkörDNS39150
Debreceni Nyulak SportegyesületDNY2450
Diósgyőri Tájékozódási Futó ClubDTC144430
Egyesületen kívüliEK513230
Egri Spartacus Tájékozódási Futó SportegyesületESP171700
Egri Testedző ClubETC12660
Fehérlófia SportegyesületFLF3660
FŐMTERV SEFMT1320
Futárok Sport ClubFSC8130
Gödöllői Kirchhofer József SportegyesületGKS42490
Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó EgyesületGOC168110
Gerecse Tájfutó ClubGTC2190
Győri Elektromos VSKGYE000
Gyöngyösi Tájfutó KlubGYO81420
Hangya SportegyesületHAN800
Honvéd Bottyán SportegyesületHBS1620
Balatonalmádi Herkules SportegyesületHER1110
Hód-mentor sport és műpártoló egyesületHOD3820
Szolnoki Honvéd SportegyesületHRF87140
Hegyisport Szentendre EgyesületHSE1930
Hidegkúti Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHSP3310
Hódmezővásárhelyi Tájékozódási Futó ClubHTC66120
HUFEZE PásztóHUF900
Jászapáti, Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, KollégiumJMD45150
Jogging Plus Szuperinfó ClubJOG810
Községi Sportkör Jánosháza JSS2080
Kalocsai Sport EgyesületKAL81360
KFKI Petőfi SportkörKFK34160
Hegyvidék-KFKI Optimista SportklubKOS2390
Kristály Tájfutó és Természetjáró Sport KlubKRI820
Karcagi SportegyesületKSE1120
Káldi Természetjáró és Tájékozódási Futó SportegyesületKTT1470
Kőbányai Textil SportegyesületKTX200
Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeKZS2850
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubMAF45110
Mazsola Tájfutó és Természetbarát SportegyesületMAT24160
Maccabi Vívó és Atlétikai Club Tájékozódási Futó SzakosztályMCB40120
Győr-ménfőcsanaki Egységes Sportkör MCS1200
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Football ClubMEA1980
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakosztályMOM57100
Megalódusz SportegyletMSE47170
Navigátor SportegyesületNAV19120
Nyírség Környezetvédelmi és Szabadidősport EgyesületNYK14190
NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakosztályNYV50330
Orvosegyetem Sport ClubOSC58160
Paksi SportegyesületPAK107230
Pécsi Orvos-Egészségügyi SportkörPOE2710
Postás Sport EgyesületPSE93120
Pusztamérgesi SportegyesületPUS11120
Pécsi Vörös Meteor SKPVM47160
Pécsi Vasutas SportkörPVS163170
Szent György SportegyesületRTF2000
Silvanus SportegyesületSAS100240
Salgótarjáni Dornyay SportegyesületSDS190520
Széchenyi István Egyetem SportegyesületSFC4370
Sirályok SportegyesületSIR9130
Sárvári Kinizsi SportegyesületSKS3040
Soproni Műegyetemi Atlétikai és Football ClubSMA55180
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületSPA160240
Siketek Sport ClubSSC920
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tájékozódási Futásért EgyesületSTE22120
Sün SC VeszprémSUN1000
Szombathelyi Haladás VSESZT6170
Szegedi Bokorugró Tájfutó SportegyesületSZU57210
Szegedi Vasutas Sport EgyesületSZV128480
Tapolcai Honvéd Sport EgyesületTHT5950
Tungsram Sport ClubTSC300
Törekvés Sport EgyesületTSE11010
Tipo Tájfutó és Környezetvédő EgyesületTTE152440
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd SportegyesületTTT4360
Veszprémi Bridzs és Tájékozódási Sport EgyesületVBT8370
Veszprémi Honvéd SportegyesületVHS67160
Vizsla Egészség, Sport és Környezettudatos EgyesületVSE3230
Victoria Sportegyesület MórahalomVSM25300
Veszprémi Tájfutó ClubVTC2680
Zöld Sportok ClubjaZSC100
Zselic Tájékozódási Futó és Szabadidősport EgyesületZST51430
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó ClubZTC141330

Külső szervezetek

EgyesületRövidí­tésLeigazolt tagokKülső tagokInaktív tagok
Árpád Gimnázium DSKAGD200
Ajkai Bányász SKAJK000
Amanda Marga SE DozmatAMU000
Almásfüzitői SCASC000
Almásfüzitői Timföld SEATS000
Angyalföldi TEATT000
Budakeszi Általános.Iskola DSEBAI000
Budapesti Asztali-labdarúgó EgyesületBAL500
Bánki Donát DSK KisbérBDS000
Egészségügyi SZKI BékéscsabaBED000
Baross G. Közl. SZKI DSK MiskolcBGK000
Budapesti Honvéd SE Atlétikai szo.BHS000
Bicsérdi TSZ SEBIC010
Bajza József Gimnázium DSBJG000
Békéscs. Ker. SZKIBKS000
Balassagyarmati MEDOSZ SEBME2010
Budai Ősforrás Sport ClubBOF200
Boróka Szabadidősport EgyesületBOR000
Bláthy Ottó Vill.SZKI DSK MiskolcBOV000
Bravo SCBRA000
Boros Sámuel Közgazdasági SZKI DSKBSK900
Centrum Áruházak SKCEN000
Club 145 SECLU?000
Color Nova SE PásztóCNP000
Csemői Tájfutó DSKCSD000
Csévharaszti SECSE000
Csákvári Torna ClubCTC500
Damjanich János Honv.Koll.DSE SzegedDAM000
Délalföldi Regionális Tájékozódási SportegyesületDAR12050
D. Baranyai Torna ClubDBT000
Dobozi DSKDDS000
Dél-Alföldi Régiós SportegyesületDÉL000
Deák Ferenc Kereskedelmi SZKI DSKDFD000
Debreceni Műanyag SKDMU000
DVTKDVT000
Egis SE Bp.EGI000
Egri Honvéd SEEHS000
ELTE-PERTEELT600
Észak-Magyarországi Természeti SCEMO200
Építőipari Szakközépiskola DSKEPI000
Energetikai Szakképzési IntézetESZ3700
Fabulon SC Bp.FAB010
Fenyő SEFEN000
Fillér DSKFIL000
Futó-Sífutó Club SzolnokFSC0000
Flexo-Spartacus SE Bp.FSS000
Fülőpjakabi Általános Iskola DSKFUL000
Gödöllői Egyetemi ACGEA000
Geometria SE Bp.GEO000
Győr Gyárvárosi DSKGGD000
Gépj.techn. Honvéd DSE SzabadszállásGHD000
Gold SC Bp.GOL000
Grassalkovich SEGSE000
Gépip. Spart SEGSS000
Hajós Alfréd DSEHAD200
Hatvani Szabadidő SEHAT000
Havas Szabadidő KlubHAV500
Honvéd Gábor Áron SportegyesületHGA1000
H.Gépj.techn SZKI DSE SzabadszállásHGT000
Hild DSK, GyőrHIL000
Hermann Ottó Gimn. DSK MiskolcHOG000
Hatvani Szabadidő és Triatlon SEHST400
Honvéd SZKI SzabadszállásHSZ000
József A. Lakótelepi TE BékéscsabaJAL000
Jókai DSKJOK000
Juhász Gy. TK Főisk. SzegedJUH000
Junior SE Bp.JUN000
Jászárokszállási Vasas SEJVS000
Kenguru DSEKEN000
Krúdy Gyula Kereskedelmi Szki. és Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szmk. I. DSKKER200
Közg. Egyetem DSKKES000
Kisbéri Petőfi DSKKIB000
Kaposvári Ip.SZKIKIP000
Kolacskovszky Lajos TE SzegedKLT000
Kecskeméti MÁVKMA000
Kőbányai Tájfutó KlubKOB000
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaKOD620
Kőrisfa SE, NagykőrősKOR000
Kőbányai Sirály Tájfutó SportegyesületKST120
Kaposvári Tájfutó KlubKTC000
Kisteleki Testedző EgyesületKTE1400
Kármán Tódor Honvéd DSEKTH200
Kiskunfélegyházi Vasutas SEKVS000
Lendület DSK DebrecenLDS000
Lenkey Honvéd Gimnázium DSELEN000
Litéri Tájékozódási Futó ClubLIT400
Lokomotiv TE Bp.LOK000
Margitszigeti Atlétikai CentrumMAC1700
Mezőtúri DózsaMDO000
Miskolc Szabadidőközpont SportegyesületMIS000
Mátyás Király Gimn. DSK FonyódMKG000
MMG-AM SC Bp.MMG000
Merkapt Maraton Team SportegyesületMMT100
Móricz Zsigmond SZKI FehérgyarmatMZS000
NIKE-FAKNIK000
Nagykanizsai Zalaerdő SENKZ2210
Nokia SENOK1200
Nyársapáti Rádióamatőr KlubNYR000
Országos Diáktájfutó SportegyesületODT000
Orion SKORI410
OVIT SEOVI500
Pista Autósport és Tájfutó SportegyesületPAT600
Pataky DSKPDS000
Péti MTEPET000
Pásztói Tájékozódási Futó és Szabadidősport EgyesületPTF000
Pápai Tájfutó SEPTX600
II. Rákóczi Ferenc Gimn.DSE V.naményRFG000
Rendőr Testedző EgyletRTE700
Szegedi Elektromos SESEL000
Szuperinfó SCSIS200
Szőregi Kossuth Lajos Általános Iskola DSKSKL000
Szegedi Rádiós Tájfutó ClubSRS900
Bocskai Gimnázium DSK SzerencsSZB000
Széchenyi István Általános Iskola DSKSZD000
Szentesi Vasutas SCSZE000
Garay SE SzekszárdSZG000
Szabadsághegyi DSE Bp.SZH000
Szirmabesenyő SESZI000
Szentlőrinci AC DSE Bp.SZL000
Szentpéterszegi DSKSZP000
Tóth Ágoston Térképészeti IntézetTAT000
Turbo Diesel KlubTDK1500
Tatai Atlétikai ClubTHA020
Taszár Honvéd SportegyesületTHS0440
TITÁSZ Elektromos SETIT000
Tatai Jávorka Sándor Mezőgazdasági Szki. DSKTJD700
Tiszaliget SETLS000
TURUL LINE-ALBA TRIMMTUR000
Tatabányai Váci Mihály Ált. Isk. DSKTVD100
Új Élet DSK DebrecenUED000
Vadas Jenő SZKI DSK MátrafüredVAJ000
Veszprémi Egyetemi DSKVED000
Veszprémi Egyetemi Sport ClubVES600
Honvéd Középiskola DSE VácVHK000
Vidra SEVID000
Videoton SCVID0000
Viking Sport EgyesületVIK510
Akademik TU KošiceXAAD0450
AbaligetXABA0700
Aradi GyermekpalotaXADI090
Andy SimpsonXADY010
Wawel KrakowXAEL0370
A.S.D. Erebus Orientamento VicenzaXAER060
alexanderXAEX000
AOK KosutnjakXAKK000
alexanderXALE000
Alnis-JNSCXALN090
Acélszív Triatlon DunaújvárosXALS0100
AltairXALT000
Angelniemen AnkkuriXANG020
AOK KošutnjakXAOK0130
APEX Optimista SportegyesületXAPE0160
Aron HakaXARO030
Auseklis OKXASE010
ASG Teutoburger WaldXASG010
ASK PezinokXASK0110
ASUBXASU000
ATU KosiceXATU0320
Auseklis IKXAUS0570
Ady Líceum SCXAYL0560
Ballerup OrienteringsklubXBAL020
BK SliacXBAR030
DobruskaXBDR030
beaudeXBEA000
Bednárik MartinXBED000
Bendigo Orienteering ClubXBEN010
Besenyei ZoltánXBES000
BETA URSUS RosiceXBET0190
Bodócs EmeseXBOD000
Boros EszterXBOR000
Boxholm-Mjölby OLXBOX020
Braunschweiger MTVXBRA050
Bordács LászlóXBRD000
Bátor Környezetvédők EgyesületeXBTO020
Bul TromsøXBUL010
Butovo WolvesXBUT020
Bodó László BélaXBZL000
caner kalınXCAN000
Club Chew Valley Orienteering ClubXCBC030
Clubul Sportiv Universitatea CraiovaXCBU010
CS UNEFS BucharestXCEF080
C.S. Garage Racing Baia MareXCGA030
COLIège XCLI020
Clubul Sportiv SPRIA Baia SprieXCLU030
Compass KolozsvarXCMP030
caner kalınXCNE000
C.S. NORD Baia MareXCNO040
Cascade Orienteering ClubXCOC000
CSO DUDU FlorestiXCOD030
COLJ-SwitzerlandXCOL010
Compass KolozsvárXCOM000
C.S.O. MadarasXCON070
Crew SEXCRE0120
CS Scolar Baia SprieXCSC020
Czech Rational TeamXCSE030
C.S. SPRIA Baia SprieXCSS020
CSU BrasovXCSU040
Clubul Sportiv NORD Baia MareXCUB040
C.S. Universitatea CraiovaXCUN010
CO2XCXX020
DRAGANXDAG000
Dandenong Ranges Orienteering ClubXDAN020
SSO MEPhIXDAR020
Der Berger-ClanXDER0110
Dimitrijevic IlijaXDIM000
DJK Adler BottropXDJK010
DMB BeogradXDMB030
Dmitry GolenevXDMI020
Dragonflies SC.XDRA020
dva kukuXDVA0110
Egyesült Arab EmirátusokXEGY0170
Ekonom Banska BystricaXEKO0130
Eltájolók TSEXELT010
Endrödi ErikaXEND000
Espoon suuntaXEPO000
Espoon SuuntaXESP0280
Expres Czech TeamXEXP040
Egyesulet nelkulXEYE000
Farmaceut BratislavaXFAR0340
Freeriders SCXFEE050
FeelPro.plXFEL020
FeelPro.plXFLP000
fodor frigyesXFOD000
Forth Valley OrienteersXFOR010
Fossum IFXFOS040
Fredrikstad SKXFRE010
FSP PrahaXFSP010
GafanhoriXGAF020
Gajodi ViktorXGAJ000
Gamleby OK XGAM030
Clubul Sportiv Garage Racing Baia MareXGAR020
Gawel JiriXGEL000
Garingal OrienteersXGIN020
GliwiceXGLI060
Garage Raicing XGRA010
Győri Elektromos VSKXGRI030
Gruenberger MartinXGRU000
ÖGSV AustriaXGSV040
GTCXGTC0210
Gyuro AnnaXGYU010
HSV WalsXHAL010
Hamar OKXHAM0140
Haninge SOKXHAN030
Hasharon OCXHAS060
Havas Szabadidő KlubXHAV000
Helsingin SuunnistajatXHEL0160
Henrik PerssonXHEN000
Herson SCXHER030
HiisirastiXHII020
Ähtärin UrheilijatXHIN010
HSV OLXHOL000
Homo NavigatorsXHOM030
HONVÉD BOTTYÁN SEXHON000
Hordaveg BIL BergenXHOR0140
Herttonimen HiitäjätXHRT020
HSV OL Wiener NeustadtXHSV0480
HSV FeldbachXHVF020
HSV KlagenfurtXHVK010
HSV OLXHVO000
HSV PinkafeldXHVP050
HSV RiedXHVR020
Wiener Akademischer TurnvereinXIEN020
IFK GöteborgXIFK000
If Sibbo-VargarnaXIFS000
Ikaalisten Nouseva-VoimaXIKA010
IK HakarpspojkarnaXIKH010
Ingemar LindblomXING020
InterlopersXINT010
IF Sibbo-VargarnaXISI010
Iskatel MoscowXISK020
Israel TeamXISR020
Intercisa Rádióklub SEXITE010
Witzig HansXITZ000
Jedynka Jastrzebie ZdrojXJED020
Jennifer HUddXJEN040
Jámbor KingaXJMB000
Joe JacksonXJOE000
Järla IFXJRL010
Jászszentlászlói SportegyesületXJSZ010
Józsa DorottyaXJZS000
Kaiser CsabaXKAI000
Kajaanin SuunnistajatXKAJ040
KaliningradXKAL050
Kankaanpään SuunnistajatXKAN020
Karl PongratzXKAR000
Kasianenko SergiiXKAS000
Keravan UrheilijatXKAV010
ŠK VAZKA BratislavaXKAZ010
KOB Baník SokolovXKBB030
KOB Cingov Spisska Nova VesXKBC070
KOB DobruskaXKBD010
KOB KysakXKBK010
KOB Moira BrnoXKBM030
KOB ProstejovXKBP000
KOBRA BratislavaXKBR070
KOB Sokol PezinokXKBS020
Kertesz IstvanXKER000
Kiskőrösi Evangélikus KözépiskolaXKIS040
Kalevan RastiXKLE010
Kalksburg OLXKLK020
Kolozsvári TranSilvaXKLO0450
Klub vytrvalostnich sportu SumperkXKLU0370
Kometa KraloviceXKME080
Kempelen ÁkosXKMP000
KOB Usti nad OrliciXKOB050
Škofjeloški Orientacijski KlubXKOF040
KOB Sokol PezinokXKOK0390
Kolozsvári Compass SportklubXKOL020
Komárom-Esztergom MegyeXKOM0140
Konnerud ILXKON010
KooveeXKOO020
Kossuth Lajos Gimnázium, TiszafüredXKOS040
Klompen OrientatieVereiniging ZuidXKPE020
Kobra BratislavaXKRA010
Karkki-RastiXKRK020
Körtvély ElődXKRT000
KS Kościelec Chrzanów XKSK080
KOS Tesla BrnoXKST040
KOS TJ Lokomotiva KrnovXKTJ070
KTV AltdorfXKTV010
Klub GafanhoriXKUB020
Kouvolan SuunnistajatXKUV0130
Kymin SuunnistajatXKYM030
Kézsmárki ÁgnesXKZS000
LZ OMAHAXLAH030
Leibnitzer ACXLBN000
Leibnitzer ACXLEI000
Leibnitzer ACXLIB0180
Ljungskile FKXLJU000
LZ OMAHAXLOM000
Lorca-OXLOR000
Lörincz GáborXLRI000
LynxXLYN010
LZ OmahaXLZO0110
Maaria MahtiXMAA010
MABOXMAB030
Madarasi Tájfutó KlubXMAD0150
Magnus OrienteeringXMAG060
Malmby IFXMAL040
Maratin Rivulus Dominarum Baia MareXMAR0160
Maslacak, BelgradeXMAS030
Madaraszi Tajfuto KlubXMDA0260
Marina MovkoXMIN060
MKS Metalowiec LódzXMKS050
Mladost ZvolenXMLA020
Mónus NoémiXMNU000
ModiinXMOD020
Moscow Compass MPEI XMOS0200
MPEI Moscow CompassXMPE0210
Mariborski OK XMRI070
Martins VimbaXMRT040
Maslacak XMSL060
Nantes Atlantique OrientationXNAN020
Néda LászlóXNDA000
NSA - SIVENXNEN030
nereGIS BratislavaXNER020
„NIMRÓD” Kerek-Erdő Egyesület XNIM020
Nord Team BeszterceXNOR010
Naturfreunde LinzXNRF000
NSA SivenXNSA010
Nastolan TeräXNST010
Nathalie JulmyXNTH010
NTNUIXNTN010
Naturfreunde WienXNTU0240
Naturfreunde LinzXNUR020
Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény KalocsaXNYA010
NagykárolyXNYK030
Nyugalomkárosítók SCXNYU060
OK Magic MapXOAG000
OAK Novi SadXOAK050
OLG WaldXOAL010
OJE WapplerXOAP060
Ok Variopintos XOAR000
OC FürstenfeldXOCF090
OLC GrazXOCG010
OLC Omström Sense XOCO010
OCP AustraliaXOCP010
OLCU ViktringXOCU000
Oddíl OB KotlářkaXODD000
Oded VerbinXODE0120
OK DIFXODI000
OK MedjimurjeXOED030
Orienteering KlosterneuburgXOEN060
OLG Deutsch KaltenbrunnXOGD0140
OLC GrazXOGR020
OLG Ströck WienXOGS020
ORIENTER SK MarosvásárhelyXOIE0180
OK DIFXOIF000
Orijentacijski klub BjelovarXOIJ070
OK MeđimurjeXOIM020
OK RISXOIS020
OK JasenicaXOJA010
OK JelenXOJE020
OK DIFXOKD070
OK JapeticXOKJ0190
OK KaliningradXOKK0190
OK Magic MapXOKM050
OK OrintoXOKO020
OK PerkmandeljcXOKP020
OK Slovenj GradecXOKS020
OK TivoliXOKT030
OK VihorXOKV020
Olavin RastiXOLA020
OLC SKOG FribourgXOLC050
OLG RymenzburgXOLG020
OL Vallset StangeXOLL010
OLT TransdanubienXOLT010
OLV UslarXOLV020
OK MaksimirXOMA0100
OK MerzXOME070
O-mikronXOMI020
OLC WienerwaldXONE020
OrienteeringTSXONT040
OOB TrebicXOOB020
OK orionXOOR010
OK Pan, AarhusXOPA030
O-PenserXOPE040
OK PolarisXOPO070
OK KåreXORE020
Orienteering club DIFXORI060
Orlik RajbrotXORL040
OK RoskildeXORO040
OC FürstenfeldXORS020
OT RTANJXORT060
OK SovaXOSO0130
OK StrazilovoXOST020
OrientaXOTA030
ORIENTER Sport KlubXOTE050
OT RtanjXOTR000
Ounasvaaran HiihtoseuraXOUN010
OK VariopintosXOVA080
OK VendelboerneXOVE020
OK VihorXOVI0260
OK DIFXOXX0130
WWOPXOXX01300
OK RISXOXX030
OK 77XOXX020
PD Policajac-Josif PancicXPAJ030
Parawanga OrienteersXPAN000
PARACHINXPAR010
Patria MłynneXPAT0120
PD PTT BeogradXPDP020
PD PobedaXPED0480
Peleng-VimpelXPEL030
Pfeil RobertXPFE000
PihkaniskatXPIH010
Päijät-RastiXPIJ020
Plaian VoicuXPLA000
Pol. MasiXPMA000
Podmolé ZlínXPOD040
Polisportiva BesaneseXPOL0110
Parawanga OrienteersXPRA010
Predrag KrsticXPRE000
PSK KopaonikXPSK020
Radioklub BlanskoXRAD020
Rajamäen RykmenttiXRAJ040
RastihaukatXRAS010
Rauman Työväen UrheilijatXRAU020
Regensburg OLGXREG000
Rehab SCXREH010
RenardXREN000
Regensburg OLGXRGE000
Rehab SCXRHA030
Ringsaker OKXRIN010
Rostov-on-DonXROS080
Rasti-VihtiXRST010
24 órás váltó szervezőbizottságaXRSV000
RWW Team LatviaXRTE070
RastivarsatXRTI010
RussiaXRUS010
RSV HannoverXRVH010
Røyken OLXRYK020
Star Team NagybányaXSAR020
SOB OlomoucXSBO030
Schultheisz GyörgyXSCH000
Star Team XSEA010
Semion GofchteinXSEM020
Sergey BorovkovXSER000
SK HADVEO Banska BystricaXSHA0210
Schultheisz Botond XSHU000
Siegfried OpetnikXSIE000
SIGN OrienteeringXSIG030
SvájcXSJC010
SK Cart Print NitraXSKC010
SK Maslacak XSKM060
SKOB ZlinXSKO0120
SK Sandberg BratislavaXSKS020
SKV OLG KaltenbrunnXSKV030
SK Zabovresky BrnoXSKZ010
Slavia ZU ZilinaXSLA020
SLOWXSLO010
Suunta SepotXSNT000
Szoboszlay AndrásXSOB000
SOC HeinolaXSOC000
Sokol PezinokXSOK0270
SOK AnebyXSON010
Soproni Műegyetemi Atlétikai és Football KlubXSOP000
Sportklub KovrovXSOR060
Sportunion KlagenfurtXSPO010
SerbiaXSRB030
Sarnena goraXSRN040
Sportunion SCHÖCKL GrazXSRT0460
SU Schöckl OrienteeringXSSC010
SVSE VasutasXSSE0140
Stars Orienteering ClubXSTA040
L-TEAMXSTE040
Sportunion Schöckl GrazXSTU030
Suunta-SepotXSUN020
Suomussalmen RastiXSUO010
SusiXSUS010
Suunta JyväskyläXSUU040
SVSE SchweizXSVS050
SKOXSXX000
SOKXSXX020
SK100XSXX010
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyeXSZA010
Szegedi Bokorugró XSZE040
Sziléziai kiválasztásXSZI090
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület SZTXSZO010
TranSilva Kolozsvár XTAN020
TBB Sport club Terezka Banska BystricaXTBB030
TBSEXTBS000
TJ Cingov Spisska Nova VesXTCI020
TemesvarXTEM010
Three Rock Orienteering ClubXTHR030
Tibortelep SEXTIB010
TiZliXTIZ020
TJ Cingov Spisska Nova VesXTJC020
TJ Rapid BratislavaXTJR0160
TKE KošiceXTKE020
Tálas AndrásXTLA000
Tunyogi JózsefXTNY000
TROL BelgiumXTOL030
Transilva Kolozsvár XTRA010
Trol BelgiumXTRO020
Tóth AttilaXTTH000
Tullinge SKXTUL020
Tunyogi BendegúzXTUN000
Turisztikai Tájékozódás Kertészeti és Erdőgazdaság Kar TimisoaraXTUR050
TV Coburg-NeusesXTVC040
TyrvingXTYR020
UAE Orienteering TeamXUAE090
UKS Siódemka RumiaXUCZ0130
Uganda Orienteering FederationXUGA0100
Ukraina Munkacs XDSZXUKR0160
UMKS Orkan OstrodaXUMK050
UNISPORT AUSTRIAXUNI010
USK PrahaXUSK030
USV TU DresdenXUSV020
USV JenaXUVJ010
UZAO Team MoscowXUZA020
Varei TeamXVAR010
VBM BrnoXVBM050
Vehkalahden VeikotXVEH010
Velencei-tavi Életmód KlubXVEL030
VeVeXVEV030
Vang OLXVGO0100
Világhírû SCXVIL010
VSK Mendelu BrnoXVKM020
Verdal OKXVRD010
Variopintos ZGXVRI040
VSK CsíkszeredaXVSK090
VZA ZilinaXVZA0140
XLOMXXLO000
Yarra Valley Orienteering ClubXYAR010
YizraelXYIZ010
Ylistaron Kilpa-VeljetXYLI010
Ziemelkurzeme OKXZIE030
Zuglói Danuvia SEZDS210
Zrinyi Kat. Akadémia SE Bp.ZKA000

Egyesületen kívüliek

EgyesületRövidí­tésLeigazolt tagokKülső tagokInaktív tagok
Egyesületen kívüliEK513230
Shivling Hibajelentés | Adminisztrátor | Impresszum | Súgó